В Україні сьогодні стартує І півфінал Євробачення-2017

На офіційній сцені Євробачення-2017, в Міжнародному виставковому центрі, сьогодні, 9 травня, відбудеться перший півфінал, в якому виступлять 18 конкурсантів.

Як повідомляє Укрінформ, саме сьогодні визначаться 10 пісень та їх виконавців, які отримають найвищі бали за результатами глядацького та суддівського голосування і боротимуться за перемогу своєї країни у фіналі Євробачення-2017 13 травня.

У першому півфіналі змагатимуться представники Швеції, Грузії, Австралії, Албанії, Бельгії, Чорногорії, Фінляндії, Азербайджану, Португалії, Греції, Польщі, Молдови, Ісландії, Чехії, Кіпру, Вірменії, Словенії та Латвії.

А саме, в порядку виступів:

1. Швеція – Robin Bengtsson з піснею “I Can’t Go On”

2. Грузія – Tamara Gachechiladze, “Keep The Faith”

3. Австралія – Isaiah, “Don’t Come Easy?”

4. Албанія – Lindita, “World”

5. Бельгія – Blanche, “City Lights”

6. Чорногорія – Slavko Kalezic, “Space”

7. Фінляндія – Norma John, “Blackbird”

8. Азербайджан – Dihaj, “Skeletons”

9. Португалія – Salvador Sobral, “Amar Pelos Dois”

10. Греція – Demy, “This is Love”

11. Польща – Kasia Mos, “Flashlight”

12. Молдова – Sunstroke Project, “Hey Mamma”

13. Ісландія – Svala, “Paper”

14. Чехія – Martina Barta, “My Turn”

15. Кіпр – Hovig, “Gravity”

16. Вірменія – Artsvik, “Fly With Me”

17. Словенія – Omar Naber, “On My Way”

18. Латвія – Triana Park, “Line”

У другому півфіналі, 11 травня, на сцені МВЦ також виступатимуть виконавці з 18 країн. А саме із Сербії, Австрії, Македонії, Мальти, Румунії, Нідерландів, Угорщини, Данії, Ірландії, Сан-Марино, Хорватії, Норвегії, Швейцарії, Білорусі, Болгарії, Литви, Естонії, Ізраїлю.

Автоматично до фіналу проходять країни “Великої п’ятірки” та країна-господарка цьогорічного пісенного конкурсу. Отож 13 травня виступлять: Україна – O.Torvald з композицією “Time”; Італія – Francesco Gabbani з піснею “Occidentali’s Karma”; Великобританія – Lucie Jones з піснею “Never Give Up On You”; Іспанія – Manel Navarro з піснею “Do It For Your Lover”; Німеччина – Levina з піснею “Perfect Life”; Франція – Alma з піснею “Requiem”.

Всього у фіналі за перемогу змагатимуться 26 учасників.

Другий півфінал цьогорічного пісенного конкурсу відбудеться 11 травня, фінал – 13 травня в Міжнародному виставковому центрі у Києві.

Перший півфінал 9 травня 2017 року має відкривати минулорічний переможець, але цього року першим буде виступ лучанина Монатіка. Як повідомили організатори, спеціально для відкриття Євробачення трек “Кружит” співак виконає англійською мовою.

Залишити відповідь