В Україні сьогодні стартує І півфінал Євробачення-2017

На офіційній сцені Євробачення-2017, в Міжнародному виставковому центрі, сьогодні, 9 травня, відбудеться перший півфінал, в якому виступлять 18 конкурсантів.

Як повідомляє Укрінформ, саме сьогодні визначаться 10 пісень та їх виконавців, які отримають найвищі бали за результатами глядацького та суддівського голосування і боротимуться за перемогу своєї країни у фіналі Євробачення-2017 13 травня.

У першому півфіналі змагатимуться представники Швеції, Грузії, Австралії, Албанії, Бельгії, Чорногорії, Фінляндії, Азербайджану, Португалії, Греції, Польщі, Молдови, Ісландії, Чехії, Кіпру, Вірменії, Словенії та Латвії.

А саме, в порядку виступів:

1. Швеція – Robin Bengtsson з піснею “I Can’t Go On”

2. Грузія – Tamara Gachechiladze, “Keep The Faith”

3. Австралія – Isaiah, “Don’t Come Easy?”

4. Албанія – Lindita, “World”

5. Бельгія – Blanche, “City Lights”

6. Чорногорія – Slavko Kalezic, “Space”

7. Фінляндія – Norma John, “Blackbird”

8. Азербайджан – Dihaj, “Skeletons”

9. Португалія – Salvador Sobral, “Amar Pelos Dois”

10. Греція – Demy, “This is Love”

11. Польща – Kasia Mos, “Flashlight”

12. Молдова – Sunstroke Project, “Hey Mamma”

13. Ісландія – Svala, “Paper”

14. Чехія – Martina Barta, “My Turn”

15. Кіпр – Hovig, “Gravity”

16. Вірменія – Artsvik, “Fly With Me”

17. Словенія – Omar Naber, “On My Way”

18. Латвія – Triana Park, “Line”

У другому півфіналі, 11 травня, на сцені МВЦ також виступатимуть виконавці з 18 країн. А саме із Сербії, Австрії, Македонії, Мальти, Румунії, Нідерландів, Угорщини, Данії, Ірландії, Сан-Марино, Хорватії, Норвегії, Швейцарії, Білорусі, Болгарії, Литви, Естонії, Ізраїлю.

Автоматично до фіналу проходять країни “Великої п’ятірки” та країна-господарка цьогорічного пісенного конкурсу. Отож 13 травня виступлять: Україна – O.Torvald з композицією “Time”; Італія – Francesco Gabbani з піснею “Occidentali’s Karma”; Великобританія – Lucie Jones з піснею “Never Give Up On You”; Іспанія – Manel Navarro з піснею “Do It For Your Lover”; Німеччина – Levina з піснею “Perfect Life”; Франція – Alma з піснею “Requiem”.

Всього у фіналі за перемогу змагатимуться 26 учасників.

Другий півфінал цьогорічного пісенного конкурсу відбудеться 11 травня, фінал – 13 травня в Міжнародному виставковому центрі у Києві.

Перший півфінал 9 травня 2017 року має відкривати минулорічний переможець, але цього року першим буде виступ лучанина Монатіка. Як повідомили організатори, спеціально для відкриття Євробачення трек “Кружит” співак виконає англійською мовою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.