У Луцьку посадять сквер пам’яті Героїв Небесного Легіону

Родини загиблих бійців-волинян запрошують висадити іменні кленові саджанці і тим самим започаткувати сквер пам’яті Героїв Небесного Легіону.

Дійство буде 13 травня о 12:00, — пише на своїй сторінці у Facebook громадський діяч Володимир Бут-Гусаїм.

Ініціаторами створення скверу є волонтерський рух Мeцeнaти для сoлдaтa (МдС) та команда «Фабрики Святого Миколая» за сприяння Луцької міськради та Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства.

«Ми хочемо закласти цей сквер для вічної пам’яті мужніх і сильних духом чоловіків, які народились чи проживали на Волині, котрі захищаючи нашу країну в запеклих боях з російським окупантом, поклали своє життя за її незалежність та територіальну цілісність.
Не всі загиблі бійці пустили сімейні коріння – декотрі не тільки не продовжили свій рід, але й навіть не були одружені. Саме враховуючи такі обставини акція відбуватиметься 13 травня, приурочивши цей захід до Дня матері – тієї найдорожчої людини, котра і дала життя кожному небесному Герою», — йдеться у повідомленні.

Громадський діяч наголосив, що посадити можуть лише 70 кленів, тому дуже важливо охопити передусім саме ті родини, в яких бійців забрала війна. За його словами, восени досадять решту дерев, щоб кожен саджанець уособлював воїна.

«Ми щиро сподіваємось, що всі імена Героїв Небесного Легіону навічно залишаться у нашій пам’яті і цей сквер стане чудовим символічним продовженням життя наших полеглих бійців АТО та пошаною до новітньої історії України, творцями якої є і наші волиняни, що навічно вписали ціною власного життя своє ім’я у її квітуче майбутнє та спільну перемогу над підступним агресором!!!» — написав Володимир Бут-Гусаїм.

Члени родин Героїв Небесного Легіону, які хочуть приїхати та посадити клени, для з′ясування деталей можуть телефонувати за номером 050-973-44-84.

Залишити відповідь