Панахиди, квіти, дощ: День примирення у Володимирі

8 травня на центральній площі Володимира-Волинського відзначили День примирення та пам’яті воїнів, які боролися із нацистськими військами.

На площі зібралися представники місцевої влади, жителі міста та військовослужбовці, — пише БУГ.

Міський голова Володимира-Волинського Петро Саганюк наголосив, що в цей день потрібно вшанувати не лише тих хто воював, але й тих хто доклав зусиль, аби відновити державу після воєнної розрухи.

Основний месендж урочистих заходів, щоб в країни панував мир, необхідно примиритися та поважати один одного. Так як воїни УПА і радянського війська разом відзначають перемогу над нацизмом у Європі.

«Шановні ветерани, думаю, що навіть в страшних снах ми не могли уявити, що після стількох років миру, в житті наших онуків, правнуків війна увірветься до нас зі сходу. І принесли її на нашу землі сини та онуки тих, хто в роки Другої світової війни, пліч-о-пліч із Вами, дорогі ветерани, долав нациського ворога. Вперше за роки незалежності, ми зі зброєю в руках захищаємо свою країну», – зазначив мер Володимира-Волинського.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв АТО.

Також ветеранів привітав Роман Гук, голова Володимир-Волинської районної ради.

Додамо, що о 9:00 у храмах Володимира-Волинського служили поминальні панахиди за загиблими учасниками Другої світової війни та теперішніми Героями АТО.

Залишити відповідь