Відкосити від призову: у військкоматі спіймали хабарника

Головного спеціаліста Луцького об’єднаного міського військового комісаріату затримали на отриманні хабара.

Про це інформують у прес-службі військової прокуратури Західного регіону України.

Операцію з затримання провели вчора, 28 квітня, працівники військової прокуратури Луцького гарнізону спільно із оперативниками Управлінням захисту економіки у Волинській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

Так, двоє чоловіків мали заплатити працівнику військкомату 500 доларів за непризов одного з них на військову службу за станом здоров’я, а іншого – за постановку на військовий облік у порушення встановленого порядку. Однак, зловмисника викрили під час одержання частини хабара у розмірі 200 доларів.

Крім цього, під час обшуку підозрюваного правоохоронці знайшли та вилучили 17,7 тияч гривень та 1000 доларів, з яких 200 та 500 доларів були загорнуті в саморобні конверти із зазначенням на них контактної інформації цих осіб.

Наразі вирішують питання про повідомлення корупціонеру про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 3 статті 368 Кримінального Кодексу України (одержання неправомірної вигоди, поєднане з вимаганням). Також готуються клопотання до суду з метою обрання йому запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади.

Залишити відповідь