У Володимирі не захотіли заборонити виступи артистів, що співали в Росії

Депутати Володимир-Волинської міської ради не підтримали проект рішення про заборону проведення концертів артистів, що виступали в Росії. Хоча підставами відмови назвали порушення процедури внесення.

Про це повідомляє інтернет-видання «БУГ».

28-го квітня на 17-ту сесію депутатів Володимир-Волинської міської ради винесли проект рішення «Про заборону проведення концертів та інших розважальних заходів на території міста представниками шоу-бізнесу, які здійснювали свою бізнесову діяльність, … на території Російської Федерації за списками СБУ».

Проект рішення зареєстрований був 7-го квітня та станом на 28-ме квітня не витримав процедури оприлюднення на офіційному сайті протягом 20-ти робочих днів. Однак, кожен депутат може внести пропозицію доповнити порядок денний сесії, що зробила депутатка Ірина Мельник.

Під час внесення проекту до порядку денного депутат Ярослав Жук акцентував увагу, що рішення не на часі, бо не витримало процедури оприлюднення за 20 робочих днів до засідання сесії.

Отож, проти доповнення порядку денного цим рішенням проголосували депутати: Ярослав Жук, Олег Тимосевич, Олег Венгер (всі із фракції «Самопоміч»). Утрималися Микола Смаль, Ігор Мацюк, Павло Шлейн (також фракція «Самопоміч») та Світлана Федонюк («Укроп»). Не голосували також три депутати – Валентин Мороз, Валерій Зінкевич та Микола Савельєв. Однак для доповнення порядку набраних голосів вистачило.

Під час розгляду проекту рішення, рішуче проти виступив Олег Тимосевич. Мовляв, проект рішення не пройшов комісію і це створить прецедент. Також додав, що рішення міської ради, фактично нематиме сили, адже всі заходи такого типу відбуваються в приміщенні, котре належить Володимир-Волинській райраді.

Депутат Василь Сусік, у проект рішення вніс кілька коректив. Зокрема доповнив, щоб уточнили місце проведення таких заходів як «комунальні заклади» та рекомендувати приватним установам підтримати таку ініціативу.

А Валентин Вірковський наголосив колегам, що такі рішення на рівні держави вже є, але депутатська комісія самостійно не зможе здійснювати такий контроль.

Ще один депутат від фракції «Самопоміч» Ігор Мацюк, порівняв таку заборону виступів, із іншим бізнесом, який українці ведуть з країною-агресором. Для прикладу навів, коли в районних газетах подають оголошення про транспортні перевезення із сполученням з великими Російськими містами (Москва, Сан-Петербург).

У фінальному голосуванні депутати не підтримали проект рішення. 11-ть депутатів не брали участі в голосуванні взагалі, 3 – утрималося.

Залишити відповідь