У Луцьку буде благодійний аукціон для підтримки бійців

У Луцьку організують благодійний аукціон на підтримку волинських бійців, які потребують лікування.

Захід відбудеться 5 травня 2017 року аби зібрати кошти на реабілітацію волинському «кіборгу» Андрієві Луцику (уродженець Рівненщини, нині ковельчанин, воював в АТО у складі 80-ї ОДШБр, 3-го батальйону ГАБ) та лікування онкохворому Героєві Володимиру Бабію (боєць 54-ї бригади, 3-го танкового батальйону, народився та мешкає у Горохівському районі), – повідомляє інформагентство ВолиньPost.

Cеред лотів аукціону – календарі із зображеннями війська волинських «кіборгів», які до останнього тримали оборону Донецького аеропорту.

«У переддень 8 травня – Дня пам’яті і примирення хочеться не тільки схилити голови у скорботі за полеглими в усіх війнах та сказати слова вдячності українським воїнам усіх часів за жертовність та мужність, але й допомогти тим, хто тримав або ж тримає мирне небо над нами сьогодні», – розповів голова облдержадміністрації Володимир Гунчик про мету благодійного вечора.

Проект «Герої – серед нас» започатковано у 2016 році відділом інформаційної політики облдержадміністрації. Експозиція із портретами волинських Героїв сьогодення від початку 2017-го «мандрує» районами області. А ідея зібрати кошти, продавши календарі, надійшла від волонтерів.

Залишити відповідь