У Луцьку влаштують масштабне свято родинам загиблих бійців

У Луцьку відбудеться ІІ з’їзд сімей Небесного Легіону, в якому візьмуть участь понад 100 дітей та дружин загиблих Героїв, що з’їдуться зі всієї Волині.

Про це інформують організатори волонтерський рух «Мeцeнaти для сoлдaтa».

Захід триватиме з 29 по 30 квітня у Луцьку відбуватиметься. Він розпочнеться об 11:00 біля стенду полеглих бійців за Незалежність України та Героїв Небесної Сотні, що знаходиться на Театральному Майдані. Зустріч розпочнеться з екуменічної молитви по Небесним Воїнам і за мир в Україні. Усіх небайдужих запрошують прийти та вшанувати полеглих бійців. Після цього діти малюватимуть крейдами свої малюнки батькам, а о 12:00 ще й запустять гелеві кульки в небо з прикріпленими побажаннями, листами та посвятами для своїх батьків-захисників, які загинули на війні.

Також усі охочі зможуть купити маленькі біло-червоні писанки, які розмальовували діти Небесного Легіону спільно зі студентами Луцького базового медичного коледжу, утворивши гігантську «Писанку Надії» в рамках реалізації проекту «Великодні барви». Гроші спрямують на підтримку цих дітей, їх понад 200.

О 12:30 в приміщенні Волинської обласної бібліотеки для юнацтва, що на проспекті Волі, 2, відбудеться відкриття виставки картин дружин Небесного Легіону Волині «Пробудження».

Окрім того під час дійства відбудеться розіграш путівок для дітей на тижневий відпочинок до Праги від української діаспори Чехії. Також на ІІ з’їзд приїдуть волонтери з України, Польщі, Австралії та Латвії.

У суботу, 29 квітня, родини зможуть вибрати одяг, взуття, книжки, іграшки зносили не тільки волиняни (найбільшу кількість – біля 100 кг. надав волинський обласний благодійний фонд «Карітас-Волинь»), але й передали на захід небайдужі люди доброї волі з Німеччини, Ізраїлю, Австрії, США, Латвії, Італії, Чехії та Польщі.

Згодом діти загиблих військових заспівають пісню композитора Павла Дворського, присвячену своїм батькам.

Залишити відповідь