У Луцьку розпочалася сесія міської ради

У Луцьку стартувала 23-я чергова сесія міської ради, на яку прибуло 38 депутатів. На засідання було винесено 77 питань, однак низку питань, які стосуються облспоживспілки, зняли.

Перед початком сесії депутат Артем Запотоцький звернувся до секретаря міської ради Ігоря Поліщука з запитанням стосовно того, чи притримується у своїй роботі міська рада при проведенні сесії верховенства права. На що почув однозначну відповідь «Так». По-тому депутати Луцької міської ради приступили до розгляду проектів рішень по переформатованому порядку денному.

Так, першочергово депутати прийняли рішення щодо засудження обрізання ефірного часу радіостанції «Луцьк-ФМ».

За словами Андрія Козюри, ефірний час з цілодобового формату скоротили до 4 випусків по 50 хвилин. Зрештою, 34 обранці підтримали це рішення.

Варто зауважити, що питання стосовно розірвання договорів з облспоживспілкою на оренду землі під ринком «Завокзальний», зняли лише під тиском громади. Зокрема, перед початком засідання до міської ради завітала група підприємців, які працюють на ринку. Вони заявили, що виступають проти такої пропозиції і хочуть надалі працювати.

Натомість депутат Олександр Волинець нагадав, що зовсім нещодавно одного з керівників облспоживспілки затримали на корупції і наразі цю справу розслідує не обласна, а генеральна прокуратура. Тому він поставив під сумнів позицію бізнесменів і натякнув на тому, що з облспоживспілкою не може бути прозорих відносин. Тим не менше, Ігор Поліщук пообіцяв зняти це питання з порядку денного і таки домігся цього. Тож кошти з оренди землі під ринком й надалі проходитимуть крізь організацію Горгута та Кандиби.

Залишити відповідь