Луцьк: в облспоживспілки спробують забрати землю «Завокзального»

У Луцьку депутати регламентної комісії міської ради рекомендували сесії в односторонньому порядку розірвати договір на оренду земельної ділянки для обслуговування ринку «Завокзальний».

Мовляв, на ринку фіксують порушення прав підприємців, тому оренда «без посередника» спростила б їм життя та дозволила забезпечити додаткові надходження в бюджет.

Про це йшлося 24 квітня під час засідання постійної комісії міської ради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією, депутатської діяльності, етики та регламенту.

Депутати роздумували, чи можна у разі розірвання зробити там комунальний ринок. Та, процедура не така проста – подібне рішення приймали вже двічі, проте після тривалих розглядів – скасовували під тиском бізнесменів.

На думку депутата Павла Данильчука, не надто покращилася ситуація й нині, адже більшість підприємців «накручена». Тому вони не розглядають такої можливості, що без посередника працювати їм стане вигідніше. Справа в тому, що підприємців підмовили. Мовляв у разі розірвання хтось отримає більші пільги і на їх місцях зведуть ледь не торгові центри.

У підсумку своїм рішенням комісія рекомендувала сесії припинити договір оренди землі наданої Волинській облспоживспілці для обслуговування ринку «Завокзальний» шляхом розірвання в односторонньому порядку.

Залишити відповідь