Квітникарів з-під «Гостинця» поки не виселятимуть

Підприємцям ринку «Квітковий» на проспекті Соборності дозволили працювати до кінця року.

Про це повідомили у відділі інформаційної роботи міської ради.

Таке рішення прийняли сьогодні, 24 квітня, на засіданні комісії міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження.

Спершу депутати розглянули звернення підприємців ринку «Квітковий», що на проспекті Соборності, 11а, щодо скасування рішення виконавчого комітету Луцької міської ради від 12 жовтня 2016 року № 678-13 «Про демонтаж тимчасових споруд на проспекті Соборності, 11а».

Йдеться про демонтаж кіосків, у яких проводиться торгівля штучними квітами на ринку поблизу ТЦ «Гостинець». За словами представника підприємців Юрія Анцуха, бізнесменам не вдалося знайти вдале місце для продовження торгівлі штучними квітами, відтак виникла потреба перепрофілювання бізнесу. Тому вони звернулися із проханням відстрочити виконання рішення виконкому про демонтаж кіосків до 31 грудня 2017-го року, аби реалізувати свій товар.

Підтримав підприємців заступник міського голови Олександр Рачков. Він наголосив, що сьогодні є можливість продовжити термін перебування цих кіосків та провадження у них підприємницької діяльності до 31 грудня 2017-го року за умови дотримання підприємцями-квіткарями усіх будівельних та санітарних норм. Окрім цього, до 1 січня 2018-го року підприємці зобов’язані самостійно звільнити торгові площі.

Після обговорень депутати рекомендували відстрочити рішення виконавчого комітету Луцької міської ради від 12.10.2016 № 678-13 «Про демонтаж тимчасових споруд на проспекті Соборності, 11а».

Залишити відповідь