Затримання волинського екс-нардепа: Мартиненко заявляє, що справу сфальсифікували

Колишній народний депутат від Волині Микола Мартиненко заявляє, що звинувачення проти нього сфальсифіковано за вказівкою директора Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника, а справа є політичною і її не підкріплено ніякими доказами.

Так він прокоментував вручення йому підозри детективами НАБУ — інформує 112UA.

«Я ще в 2015 році добровільно відмовився від депутатського мандату, щоб НАБУ перевірило фейкові звинувачення на мою адресу, які тиражувалися за гроші. Я нікуди не ховаюся, перебував в Україні і надам усі свідчення. Однак директор НАБУ Ситник вирішив пропіаритися, він хоче переключити увагу від провалів у роботі НАБУ і своєї політичної заангажованості», – заявив Микола Мартиненко в оприлюдненому відеокоментарі, повідомляє його прес-служба.

Раніше адвокат Мартиненка Петро Бойко назвав абсурдом твердження детективів НАБУ, ніби Мартиненко міг втекти з України і у зв’язку з цим  –  вимогу його арешту.

«Він добровільно відмовився від депутатської недоторканності і постійно наголошував, що перебуває в Україні  і готовий надати слідству інформацію з будь-яких питань. А  влітку минулого року він навіть публічно заявляв про готовність здати свій закордонний паспорт», – наголосив адвокат.

«Захист доведе в суді повну безпідставність будь-яких підозр щодо Миколи Мартиненка. Ба більше, ми домагатимемось притягнення до кримінальної  відповідальності фальсифікаторів з НАБУ та із Солом’янського райсуду на зразок одіозного судді Бобровника. Ми прогнозували і прогнозуємо, що питання обрання запобіжного заходу “випадково” потрапить до згаданого Бобровника, проти якого НАБУ порушувало справу і який  слухняно виконує всі вказівки НАБУ» , – наголосив адвокат.

У поширеній вчора заяві «Народний фронт»  наголосив, що затримання НАБУ Миколи Мартиненка, який добровільно склав мандат півтора року тому для неупередженого розслідування, є «ознакою вибіркового правосуддя та політично мотивованих дій антикорупційних органів. Попри те, що до сьогодні кошти й активи, виведені Януковичем, так і не стали предметом розслідування НАБУ, бюро переслідує політика з послідовною українською і антиросійською позицією».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.