Лапін та Констанкевич: лідери рейтингу волинських нардепів

Ірина Констанкевич та Ігор Лапін стали найкращими серед волинян за показниками законотворчої роботи в парламенті та активність у виборчому окрузі.

Про цей йдеться у звіті за результатами відповідного моніторингу громадянської мережі ОПОРА.

«У лютому 2017 року розпочалася шоста сесія Верховної Ради. За цей місяць відбулося 12 пленарних засідань парламенту, протягом яких у залі парламенту відбулося 358 голосувань. Окрім того, графік роботи депутатів Верховної Ради передбачав тиждень роботи в комітетах (13-17 лютого) і два дні було відведено роботі з виборцями (27-28 лютого). За оцінками ОПОРИ, в лютому народні депутати, які підлягали моніторингу, значно більшу активність проявляли в сесійний залі і в парламентських комітетах, ніж у виборчих округах. Середній показник присутності проаналізованих нами депутатів-мажоритарників під час усіх голосувань у лютому склав понад 80%, що свідчить про високий рівень дисциплінованості», – відзначають представники ОПОРи.

Із волинських нардепів за резульататами рейтингу Ірина Констанкевич – 8-ма, Ігор Лапін – 12-й, Ігор Гузь – 56-й, Сергій Мартиняк – 68-й, Степан Івахів – 71-й.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.