Із ковельського ветсанзаводу вивезли 20 тонн відходів

20,77 тонни тваринних відходів 20 квітня вивезли із території Ковельської філії Державного підприємства «Укрветсанзавод».

Такі дії погодили під час чергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 19 квітня, – повідомляє відділ інформаційної політики Волинської ОДА.

Також під час засідання збільшили кількість ділянок, де ймовірно захоронять відходи ветсанзаводу. Йдеться про території військового полігону поблизу села Поворськ, ділянку неподалік села Ломачівка, що межує зі згаданим полігоном, ділянку Волинського військового лісгоспу, СЛАТ «Тур» та ту, що межує з землями СЛАТ «Тур» та Поворської ОТГ.

А ще під час засідання юристів облдержадміністрації та правоохоронців за рішенням комісії уповноважили «вивчити питання щодо відповідальності громадян, які поширюють недостовірну інформацію» щодо ситуації на Ковельському ветсанзаводі.

Нагадаємо, слідчі Ковельського відділу поліції за процесуального керівництва місцевої прокуратури оголосили про підозру в скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 2 статті 364 та частиною 1 статті 239 Кримінального кодексу України директорові Ковельської філії ДП «Укрветсанзавод». Мова йде про зловживання службовим становищем та забруднення земель відходами.

Окрім того державна екологічна інспекція у Волинській області перевірила Ковельську філію ДП «Укрветсанзавод» і виявила забруднення прилеглої до підприємства території, внаслідок скиду неочищених стічних вод з площадки для прийому відходів забою тварин. Загалом сума збитків, завданих державі, складає 829 651,89 гривень.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: ВОЛИНЬРАДА: ШУКАЮТЬ, КУДИ ВИВЕЗТИ ВІДХОДИ З КОВЕЛЬСЬКОГО ВЕТСАНЗАВОДУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.