У Володимирі — обшуки складів через контрабанду

На складах у селі Федорівка Володимир-Волинського району провели обшуки, а на майно — наклали арешт.

Про це стало відомо з ухвали Луцького міськрайонного суду про накладення арешту на майно від 13 квітня цього року.

Як виявилось, у рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні щодо ухилення від сплати податків слідчі управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Волинській області викрили масштабну схему переправлення та реалізації контрабандних товарів. Таким чином, групі жителів прикордонного району, 2017 року вдалось ухилитись від сплати митних платежів та податку на додану вартість в загальній сумі 5,44 мільйонів гривень.

Тож, вже 6 квітня 2017 року на складах, у селі Федорівка Володимир-Волинського району, які належать ТОВ «Гербор-Холдінг»провели обшуки було проведено обшуки та вилучено партію підакцизних товарів (цигарки та алкогольні напої) з ознаками підробки.

Наразі вже розпочалась судово-технічна експертиза акцизних марок, яка має підтвердити або ж спростувати підробку вилучених товарів. Також призначено експертизу спиртовмісних рідин — горілки марок «Клуб» золота, «Клуб» срібна, «Медоф», «Неміроф» чорна та «Немирівська».

Схема ухилення від сплати митних платежів полягає в тому, що після придбання товарів в країнах Європейського Союзу за готівку, кілька волинян організували їх пряму поставку великогабаритними транспортними засобами до місця перевантаження для подрібнення партій. Усе це відбувалось на території одного приватного господарства поряд з митною зоною МП «Дорогуськ».

А організували усю схему мешканець міста Володимир-Волинський зі своїм тестем. Мешкають вони за однією адресою, де й зберігали чорнові записи з обліком ввезених на територію України товарів, комп’ютерної техніки та коштів отриманих злочинним шляхом.

Зрештою, суд прийняв рішення накласти арешт на майно, вилучене на складах у селі Федорівка Володимир-Волинського району по вул. Устилузька 8, які належать ТОВ «Гербор-Холдінг».

1 коментар

  1. Олег сказав:

    Хтось мочить конкурента.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.