«Ніколи не давав «задню» і всіх тягнув вперед»: поховали «айдарівця» Олега Твердохліба

У Луцьку попрощались з легендарним айдарівцем, головою Спілки воїнів АТО Волині Олегом Твердохлібом, який помер 17 квітня після тривалої боротьби з важкою хворобою.

Віддати шану Герою та провести його в останню путь прийшли понад тисяча лучан. Так, у Святотроїцькому кафедральному соборі відбувся чин похорону, після чого на Театральній площі провели громадську панахиду.

«Помер ще один боєць не лише Сходу, померла ще одна людина, яка повернулася зі Сходу і продовжила воювати тут за права воїнів АТО, за правду, за справедливість. І кожен із нас запам’ятає його через якийсь добрий вчинок. Не лише через вчинки воїна АТО, а й через життя. Життєва дорога нашого героя складна, здавалося б сто раз міг загинути від кулі, але Господь його вберіг і лише хвороба призупинила його земний біг. Ми сумуємо сьогодні, бо він ще один герой», – сказав владика Михаїл у своєму прощальному слові в пам’ять про Олега Твердохліба.

Прийшли віддати останню шану старшині 2-ї роти «Захід» бойові побратими з батальйону «Айдар» та інші бійці і ветерани АТО. Також провести в останню путь Олега Твердохліба прийшли громадські активісти, чиновники, посадовці і просто небайдужі лучани. Бойові побратими Олега пригадують, що «Старшина» був завжди принциповим і впевненим в бою, ніколи не давав «задню» і всіх тягнув вперед. У мирному житті про нього також відгукувались позитивно — хороший чоловік та люблячий батько. У Олега Твердохліба залишилися молода дружина, юна донька та син-школяр.

Після громадської панахиди, процесія пішою ходою рушила по проспекту Волі до Київського майдану. Біля Центру переливання крові усі зробили зупинку, оскільки Олег Твердохліб тут був частим гостем і давно мав звання «Почесний донор України». Згодом «Старшину» востаннє провезли біля домівки в селі Прилуцьке з зупинкою у місцевому храмі. Діти початкових класів сільської школи вийшли віддати шану бійцю і встелили дорогу перед траурним автомобілем живими квітами. Поліцейський патруль спільно з «Автомайданом України» організували автомобільний супровід з безпечними перекриттям вулиць, задля безперешкодного проїзду похоронної процесії.

Поховали старшину 2-ї роти «Захід» батальйону «Айдар» Олега Твердохліба на Алеї Почесних поховань на міському кладовищі у селі Гаразджа.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.