Луцьк привітний: діти з Волновахи відвідали місцевий звіринець

У комунальному закладі «Луцький зоопарк» для школярів із Волновахи , які завітали на Волинь святкувати великодні свята, влаштували екскурсію.

Відвідини зоопарку та майстер-клас із розмальовування футболок відбувся 18 квітня.

Групу із 60 школярів розділили на дві частини, для яких двоє екскурсоводів звіринця зробили екскурсію. Малеча залюбки фотографувала тварин, розпитувала екскурсоводів про особливості способу життя тварин та навіть робили селфі з пернатими та чотирипалими мешканцями зоопарку.

Опісля оглядин тваринного світу дітям запропонували долучитися до розмальовування футболок. Майстер-клас організували від управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької мерії. Школярі раділи тому, що можна буде отримати таку гарну пам’ять про відвідини Луцька. Після завершення майстер класу діти навперебій ділилися враженнями.

Учениця 9-го класу однієї із шкіл Волновахи Аліна Мироненко розповіла, що захоплена екскурсіями, на які дітей водили у Луцьку.

«Я вперше в Луцьку, хоч ми приїхали вночі і нас зустріли, це було дуже добре. У нас були дуже цікаві екскурсії, вчора ми були у храмі, там була особлива атмосфера. А сьогодні ми приїхали до зоопарку. Тут дуже багато тварин, та й зоопарк дуже гарний», – зауважила школярка. За її словами, наближаються шкільні екзамени, а така поїздка – чудовий спосіб відволіктися, відпочити та краще пізнати свою країну.

«Схід і захід є цілим, і добре, що є такі поїздки, які нас об’єднують», – сказала дівчинка та додала, що вдома, напевне, ще протягом тижня говоритиме тільки про Луцьк.

Залишити відповідь