Діти з Волновахи святкують Великдень у Луцьку

До Луцька приїхала група дітей з міста Волноваха, які проведуть на Волині свої «Пасхальні канікули».

Про це повідомляє відділ інформаційної роботи Луцької міської ради.

Так, у суботу в стінах КЗ «Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради Волинської області» гостинно зустріли дітей з міста Волноваха Донецької області, які прибули на Великодні свята до Луцька. В урочистому відкритті проекту «Пасхальні канікули», який відбувається у Луцьку вже третій рік поспіль, взяли участь керівництво міста.

Традиція запрошувати гостей із міста-побратима Волноваха має на меті не лише ознайомлення з Великодніми традиціями та звичаями, а й сприяє об’єднанню українців заради миру на рідній землі.

Ініціатором налагодження дружніх зв’язків між Сходом та Заходом України був Луцький міський голова Микола Романюк.

Ганна Проскуріна, керівник делегації, заступник директора з навчально-виховної роботи загальноосвітньої школи №2 міста Волноваха подякувала лучанам за гостинність та теплий прийом.

«Луцьк має насправді вражаючу та приємну атмосферу. За час перебування тут ми зможемо зарядитися цією неповторною енергетикою та поділимося нею зі своїми колегами та друзями у Волновасі», – підкреслила вона.

Також Ганна Проскуріна привітала всіх з прийдешнім святом і побажала, аби й надалі ми могли їздити в гості один до одного.

По тому гості із Волновахи разом із супроводжуючими вирушили на прогулянку містом. Працівники управління туризму та промоції міста організували для них екскурсію вулицями Старого міста та відвідини Замку Любарта.

Після насиченої прогулянки містом діти із Волновахи та їх супроводжуючі повернулися до гімназії №4 імені Модеста Левицького. Вони ділилися приємними враженнями, які залишилися у них після відвідин Луцького Замку. «Стара частина міста Луцька-неймовірна місцина із теплою та гостинною енергетикою. Під час екскурсії ми дізналися багато цікавого про Луцьк. Вперше приїхавши сюди, одразу ж відчули турботу та гостинність лучан. Хочу щиро подякувати міській владі та усім, хто долучився до цього проекту та подарував нам чудову можливість побувати у Луцьку на Великдень», – радо поділилася враженнями одна із супроводжуючих, заступник директора із навчально-виховної роботи Волноваської школи №7 Оксана Сироєжко.

Більшість дітей, які цьогоріч приїхали до Луцька, перебувають тут вперше. Вони також у захваті від екскурсії Луцьком.

В актовому залі гімназії №4 гостям вручили подарунки — Великодні кошики, у які поклали паску, крашанки, ковбасу, сир, печене м’ясо, сік та солодощі а також подарували дітям сувеніри, які символізують єдність Сходу та Заходу України.

Залишити відповідь