Великодня ніч в Україні минула без порушень безпеки та порядку

В Україні Великодня ніч минула без порушень публічної безпеки та порядку. Понад 23,4 тисячі правоохоронців забезпечували охорону вірян.

Участь у богослужіннях взяли понад 7,8 млн. вірян, – повідомляють у Департаменті превентивної діяльності Національної поліції України.

У всіх регіонах держави в ніч з 15 на 16 квітня 2017 року відбулисявеликодні богослужіння у понад 15,6 тисяч культових споруд. Участь у цих заходах узяли понад 7,8 мільйонів осіб.

Найчисленніші культові відправи відбулися у Дніпропетровській (1 мільйон осіб), Львівській (830 тисяч), Тернопільській (650 тисяч) та Одеській (620 тисяч)  областях.

Публічну безпеку і порядок під час великодніх богослужінь забезпечували 22,7 тисячі поліцейських та 730 військовослужбовців Національної гвардіїУкраїни.

Завдяки вжитим правоохоронним заходам, а також завдяки порозумінню з боку громадян порушень публічної безпеки та порядку не допущено.

Нагадаємо, заступник Голови Національної поліції України Олександр Фацевич заявив про готовність поліції до забезпечення правопорядку під час святкових заходів у державі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.