Луцьк: у центральному парку діти садили дерева

У Центральному парку культури і відпочинку і мені Лесі українки луцькі школярі та студенти училища висадили 200 дерев.

Акція у рамках всесвітнього еко-проекту «Дерева миру» відбулася 14 квітня.

Організували висадку дерев у Луцьку учасники громадської організації «Національний альянс» та волонтери проекту «Миколай про тебе не забуде». До садіння долучили школярів із школи №25, гімназії №4 та студентів Луцького педагогічного коледжу.

200 саджанців кленів, каштанів, лип та інших дерев забезпечили із Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства. А з реманентом – лопатами та пакетами – допомогла міська рада.

За словами активістки «Національного альянсу» Лії Глущенко, до акції до-єдналося близько 10-ти активістів організації. Дівчина вже вчетверте долучається до садіння саджанців. Слідкують активісти й за деревами, висадженими у рамках минулих акцій.

«Біля РАЦСу дерева добре прижилися ми навіть ходимо періодично поливаємо їх, і біля катера теж добре прижилися», – розповіла активістка. Цього разу локацію обрали одразу біля входу у Центральний парк. Окрім того, що садили дерева, діти зібрали й розкидане поблизу сміття, аби тримати парк у чистоті.

«Головне, щоб діти, які садять ці дерева розуміли, що це також живі істоти і у майбутньому можна прийти і показати, що це ти посадив це дерево і доглядати за ним», – підсумував співорганізатор акції Володимир Бут-Гусаїм.

 

Залишити відповідь