Палиця заявив, що не буде займатись питанням утилізації відходів Ковельського ветсанзаводу

Депутат Волинської обласної ради Сергій Слабенко під час сьогоднішньої сесії озвучив запит щодо вирішення проблеми з Ковельським ветсанзаводом. Зокрема, він звернувся до керівництва області з вимогою прийняти рішення щодо утилізації решток тварин, які є небезпечними відходами і вже отруюють життя місцевих мешканців.

Одразу ж за його словами до президії по слідували представники обуреної громади, яка воює проти діяльності Ковельського ветсанзаводу. Вони вийшли перед депутатами з великим плакатом «Ветсанзавод — бомба уповільненої дії». Активісти мали намір виступити і розповісти про реальний стан справ на заводі, однак Ігор Палиця їх зупинив.

«Що це таке? Чому ви виходите сюди з плакатами? Хочете протестувати? Це не демократія, це — анархія. Що буде якщо всі хто хоче буде отак виходити з плакатами — не буде роботи. Питання по ветсанзаводу у нас є в порядку денному. Ми сьогодні будемо розглядати це питання. Але це не демократія і недемократичні методи. Це — анархія. Це ваші провокації?», – заявив голова Волиньради Ігор Палиця до Сергія Слабенка.

Депутат не заперечував, що підкріпив свій запит активістами, які виявили бажання висловити обурення з приводу невтручання обласної влади у проблему діяльності ветсанзаводу.

«Питання утилізації відходів треба вирішувати вже, бо це бомба уповільненої дії», – констатував Сергій Слабенко.

Натомість Ігор Палиця заперечив, мовляв цим питанням не має займатись обласна рада. За словами голови Волиньради, максимум що в їхніх силах — надіслати відкрите звернення до Уряду та Верховної Ради.

«Ми не вирішуємо питання утилізації відходів ветсанзаводу. Ми не будемо цим займатись. Це питання в компетенції Києва. У вас є народний депутат від округу. Ви звертались до нього? Якщо ні, то чому?», – заявив Ігор Палиця. Однак мер Ковеля Олег Кіндер запевнив, що вже робили купу звернень щодо вирішення цього питання.

Запит Сергія Слабенка таки підтримали, а Ігор Палиця обіцяв повернутись до його детального обговорення в процесі розгляду питань порядку денного.

Варто відзначити, що як тільки у залі з’явились ковельські активісти також збільшилась кількість і представників ГФ «Варта порядку». Ще до початку сесії майже у кожному закутку приміщення обласної ради можна було помітити хлопців спортивної статури з навушниками спецзв’язку у вухах. Серед них не лише приватні охоронці Ігоря Палиці та Олександра Товстенюка, а й члени формування «Варта порядку» у цивільному одязі. Стає зрозуміло, що хлопці отримали команду бути готовим до різного роду протестів та пікетів. Тому не дивною виявилась заява Палиці, стосовно того, що поява активістів з плакатом по питанню ветсанзаводу — провокація Сергія Слабенка.

 

1 коментар

  1. Думка сказав:

    Якшо не хоче займатись то гнатий його сцаними тряпками, хай прийдуть люди які будуть цим займатись.

Залишити відповідь