«Серце до серця»: у зборі коштів взяли участь понад 1000 волонтерів

На Вербну неділю у Луцьку відбувся фінал XII акції «Серце до серця» під гаслом «Я хочу бачити життя».

Захід називався «Мистецька вулиця», – повідомляють у прес-службі акції у Волинській області.

Відразу після його відкриття відбувався танцювальний флешмоб «Серце».

Під час дійства виступали дівчата із фітнес клубу «FitCurves», музичні гурти «kOta», «TWICE A WEEK», «Акорди ночі», «Корінь Мандрагори», «Шанс – Music»; танцівники «One Dance», «Stylez».

О 16:00 відбувся благодійний забіг з Київського Майдану до Театральної площі. Марафон відкрили байкери, які також задавали темп бігу для учасників.

Під час «Мистецької вулиці» волонтери малювали фарбами дітям на щічках сердечка, а дорослим пропонували розпис хною. Для любителів фотографуватися було встановлено дві фотозони. Одну із них гості свята робити яскравою самостійно, адже прикріплювали записочки із побажаннями, які попередньо роздавалися волонтерами у формі серця або метелика. Особливо це заняття сподобалося дітям.

Фінал акції закінчився феєричним виступом луцького театру вогню «Fire Dance» та врученням подяк найактивнішим волонтерам.

Для однієї з волонтерок цей день став вирішальним у житті, адже під час виступу гурту «Шанс–Music», Тетяні Очко, зробили пропозицію руки та серця. Весь волонтерський відділ вітає чарівну пару. Завдяки акції «Серце до серця» не лише рятуються дитячі життя, а й поєднуються серця закоханих.

Нагадаємо, що акція відбувалася з 9 березня по 9 квітня. На зібрані кошти по Волинській області буде придбане обладнання у Волинську обласну дитячу лікарню для діток, які мають вади зору.

Лікування обладнанням буде безкоштовним для кожного, хто цього потребує. До збору коштів протягом акції по Волинській області було залучено понад 1000 волонтерів.

Залишити відповідь