Волинського бійця терміново прооперували одразу ж після обстеження

В рамках благодійного проекту «Біотех – реабілітація поранених» важкопораненому волинянину Сергію, що підірвався на розтяжці, терміново провели операцію з видалення частини металевої конструкції.

Про це йдеться на сайті Всеукраїнського центру волонтерів People’s Project.com.

Приїхав на обстеження, а потрапив на лікарняне ліжко. Одному із останніх пацієнтів «Біотеху» Сергієві виконали позапланове хірургічне втручання. Чоловік приїхав на контрольний огляд до клініки ilaya. Обстеження показало: артродез гомілково-ступневого суглобу фактично відбувся, тож лікарі негайно демонтували частину масивного апарату зовнішньої фіксації, у який повністю закуто усю ліву ногу чоловіка. Основний етап лікування у Сергія ще попереду, коли нога трошки зміцниться, лікарі компенсують значний кістковий дефект за допомогою клітинних технологій. Практика показує: таке інноваційне лікування повертає майже безнадійних поранених до нормального життя.

Сергій сапер підірвався на ворожій розтяжці. Сталося це на Луганщині, неподалік від села Кримське. Вибухом тяжко скалічило ногу, зачепило і руку. Сім операцій виявилися марними: за рік лікування у державних шпиталях серйозно потрощені кістки так і не зрослись. Традиційні методи лікування не допомогли, натомість стегнова кістка вкоротилася, і навіть якби вона зрослася, з часом укорочення ноги потягнуло б за собою численні негативні наслідки для здоров’я.

У рамках «Біотеху» Сергієві трохи витягнуть ногу, зростять потрощені кістки за допомогою клітинних технологій. Вибух пошкодив один із важливих нервів, тож стопу довелося зафіксувати методом артродезу. Вже трохи згодом, коли нога відновиться, лікарі візьмуться і за потрощену руку – травма п’ястної кістки дозволяє поки що зачекати.

Державна медицина виявилася безсила, грошей же на інші методи лікування держава не виділяє. Усі кошти на лікування Сергія, а це півмільйона гривень, волонтери People’s Project, зібрали за рахунок благодійних пожертв.

Внески у рамках проекту «Біотех-реабілітація поранених» дозволяють волонтерам повертати до нормального життя тяжкопоранених бійців, на яких державні лікарі вже фактично махнули рукою. Тож закликаємо не спинятись: спільними зусиллями творити справжні дива!

Залишити відповідь