Волинські фіскали викрили схему незаконного ввезення запчастин

Сантехніку іноземного виробництва, автомобільні запчастини та автомобільні дитячі крісла загальною вартістю понад 2 мільйони гривень, що ввезені з країн ЄС без сплати визначених митних платежів, вилучили в ході обшуків у Володимирі-Волинському та районі.

Переміщення цієї високоліквідної продукції з країн Євросоюзу до України організувала група осіб, яка налагодила систематичний імпорт вартісного товару, що користується попитом серед українських споживачів, – інформує ГУ ДФС у Волинській області.

Імпорт товару був організований настільки, що правоохоронці мають підстави для твердження про ухилення від сплати визначених до бюджету платежів в особливо великих розмірах.

Відтак, прокуратура Волинської області спільно із співробітниками податкової міліції отримали ухвали Луцького міськрайонного суду для одночасного проведення обшуків у чотирьох місцях накопичення товару. Як наслідок, прокурорами та податківцями вилучено сантехнічне обладнання іноземного виробництва, автомобільні запчастини різноманітних торгових брендів та автомобільні дитячі крісла.

Крім того, вилучено прилади відеофіксації та комп’ютерну техніку.

Наразі проводяться огляди вилучених товарно-матеріальних цінностей та вирішується питання про накладення арешту.

Залишити відповідь