У Луцьку збиратимуть гроші на лікування дівчинки

Благодійний захід, під час якого збиратимуть гроші на лікування Єви Марчук, відбудеться в Луцьку.

Всіх охочих долучитися до доброї справи запрошують у ці вихідні, 8-9 квітня, у парк імені Лесі Українки.

«Крихітка Єва потребує лікування у Німеччині, яке вартує немаленьких коштів – 32 000 євро! Сім’я військових, захисників України, опинилась у замкненому колі надзвичайно важких проблем, які самотужки вирішити не в змозі. І дякувати Богові, Єві на допомогу прийшли абсолютно незнайомі люди. Люди, які раз побачивши фото Єви, вже не змогли її забути. Люди, які, прочитавши історію крихітки, проплакали не одну ніч. Люди, які вирішили, що не залишать Єву та її маму Катю, наодинці з бідою», – пишуть організатори.

Тож, мами Луцька вирішили організувати благодійний захід, аби допомогти зібрати гроші. На гостей чекають професійні фотографи та фотозона, музичний супровід протягом усього дійства, розіграш цінних сертифікатів, повітряні кульки, аніматори, аквагрим, ярмарок hand-made, смаколики та напої, гарний настрій та море позитиву.

«Тож беріть своїх діток і усіх родичів та приходьте до нас на благодійний захід, де звичайні люди з надзвичайно добрими серцями рятують маленьке життя», – запрошують лучан.

Якщо ви бажаєте допомогти родині Марчуків, будь ласка, звертайтеся за цими контактами:
мама Марчук Катерина Вадимівна (0935257825)
Рахунок ПриватБанку 4149 4978 4195 1926(грн.); 4149 4978 5390 5216(usd)

Залишити відповідь