Жінки-шахрайки видурили у людей 700 тисяч

На Волині правоохоронці викрили групу лучанок, які протягом року одурили понад 20 громадян.

Про це повідомляють у Секторі комунікації поліції.

Правоохоронці з’ясували, що протягом червня 2015 до березня 2016 року 29-річна та 31-річна лучанки під приводом продажу сільськогосподарської техніки через сайти всесвітньої мережі Інтернет ошукали 24 громадян та заволоділи їхніми коштами на загальну суму 700 тисяч гривень.

Лучанки розміщували на веб-ресурсах у Інтренеті оголошення про продаж сільськогосподарської техніки за заниженими цінами. Умови придбання товару шахрайки обговорювали із потерпілими по телефону та переконували людей у правдивості досить низької вартості сільськогосподарської техніки. Після цього зловмисниці укладали договір фінансового лізингу із потерпілими, умисно замовчуючи при цьому його суть та умови, супроводжували їх в банк, з метою оплати комісії за організацію такого договору, свідомо обманюючи їх, що ці кошти є авансом або повною вартістю купівлі транспортного засобу.

За цим фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за частиною 3 статті 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Правоохоронці проводять заходи на встановлення інших осіб, причетних до скоєння злочину.

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.

Залишити відповідь