За скільки «УКРОП» «купив» луцьких депутатів: що про це пишуть у Facebook

Spread the love

В інтернет потрапила інформація про те, за які преференції та бонуси депутати Луцької міської ради домовлялися про співпрацю з партією «УКРОП».

Нагадаємо, у міськраді в фракції цієї партії 15 депутатів. Для створення більшості, яка припинила повноваження секретаря Юлії Вусенко та обрала нового Ігоря Поліщука, «укропівцям» були потрібні ще 8 мандатів. Для цього вони проводили перемовини чи не з усіма обранцями громади.

Зрештою вдалося домовитися з фракціями «Батьківщина», Радикальної партії та двома членами «Солідарності» Євгеном Ткачуком і Олександром Козлюком.

У Facebook опублікували інформацію з назвою «За скільки «УКРОП» купив луцьких депутатів». ВАР публікує її, оскільки частково вона підтверджується нашими джерелами в міській раді.

Водночас звертаємо увагу, що подаємо її в скороченому обсязі. Оригінал можна почитати тут.

 

Євген Ткачук першим склав партквиток та вийшов з «Солідарності». За ним також із політсили пішов і Олександр Козлюк.

Про матеріальний стан Євгена Ткачука говорити не варто – чоловік не перший рік займається бізнесом, має престижний джип, тож він матеріально забезпечений. Тим не менше, за даними наших джерел всередині партії «УКРОП», коли постало питання стосовно його політичної орієнтації – він не погребував 10-ма тисячами доларів і використав такий момент.

До слова, Євген Ткачук у Луцькій міській раді був серед найближчих соратників Миколи Ярославовича. Завжди отримував підтримку мера. Попри це він чомусь заявляв, що його обділяють увагою. Мабуть, через ці думки, як тільки йому зателефонував Ігор Палиця зі словами «Женя ти нам потрібен», – він «поняв, що це команда сильних людей».

Євген Ткачук та Андрій Киця

Що ж до другого перебіжчика з «Солідарності» Олександра Козлюка, то тут радше спрацювали амбіції та давня образа. Виявляється, що саме він після Святослава Кравчука мав наміри посісти крісло першого заступника міського голови. Однак, замом обрали молодшого та більш перспективного Тараса Яковлева. Тому від довгий час не міг пробачити це йому і як тільки трапилась така нагода – одразу ж «дав під дихало» команді свого улюбленого та нині покійного Миколи Романюка. Ну… і 10 тисяч доларів теж зайвими не видались.

Тому через безпринципну співпрацю з «УКРОПом» йому відкрились на горизонті не лише посада заступника, а й посада радника обласної ради. Як повідомляють наші джерела, вже відомо, що Олександр Козлюк в приватних бесідах попереджає, мовляв усі призначення на посади будуть тільки через нього. Також подейкують, що й ціна таких питань тепер дещо зросте, як і на «укроп» на базарі.

Олександр Козлюк

Сергій Була, який роками товаришував та вів спільний бізнес з сином Миколи Романюка Володимиром, попри усі подачки та підтримку – таки зрадив команду і пішов на перемовини з «УКРОПом». Подейкують за таку співпрацю йому пропонували посаду першого заступника, але він її обміняв на вирішення проблем зі зведенням ЖК «Егоїст», проти будівництва якого виступають люди з будинку №20 на проспекті Соборності.

Сергій Була

Його поплічник Костянтин Петрочук також очікує нової посади… Ані у бізнесі, ані в політиці Костянтин Петрочук не був до нині пізнаваним. Та зараз йому анонсують місце Юрія Моклиці – посаду заступника міського голови.

Костянтин Петрочук і Сергій Була

Дещо «перепало» і вічному революціонеру Аркадію Соломатіну. Як повідомили наші джерела, його принциповість обійшлась «УКРОПу» не мало, не багато – 7 тисяч доларів готівкою. Посад цьому офіцеру з вибірковим поняттям честі не обіцяли, зате він матиме час, щоб зайнятися питанням «реверсної аеродинаміки».


Щодо Григорія Пустовіта, то обізнані люди розповідають, що його по простому «кинули». Спочатку обіцяли секретаря, потім першого заступника, але по факту «замполіт» отримає посаду, яку зараз займає Андрій Киця. Але в цій ситуації Пустовіту обирати не доводиться. За свою совість посадовець також отримав від «УКРОПу» 10 тисяч доларів «премії».

Григорій Пустовіт

По «біло-сердечному» Андрію Козюрі усе набагато простіше. Вже понад 5 років між ним та командою Ігоря Палиці тривали непорозуміння через зведення ТЦ «Буратіно». Також у немалу суму обійшлось йому вирішення питання по Ковельській, 17. Тож, Андрій Козюра своєю активністю на останніх сесіях добряче відпрацював на руку «УКРОПу», заслуживши цим прощення у Палиці та Олександра Товстенюка.

Андрій Козюра і Сергій була

 
Його соратнику по партії Валерію Бондаруку також перепало 10 тис доларів від «УКРОПу». Додтаковий бонус – його аптечний бізнес отримав право недоторканності в усіх об’єктах комунальної власності.

Валерій Бондарук

А от Майю Шостак вже охрестили «солдатом партії». Депутат активно допомагала укропівській більшості в організації роботи лічильних комісій.

Майя Шостак

Подейкують, ніби вказівку працювати з «УКРОПом» луцька «Батьківщина» отримала від Юлії Тимошенко, але схоже депутати вирішили вдатися до обману, щоб прикрити звичайну зраду.
Не менше обурення викликали і двоє заступників міського голови Андрій Киця та Юрій Вербич, які лишились сидіти на своїх місцях, поки їхні троє колег звільнилися через незгоду з діями команди «УКРОПу».

Варто зауважити, що серед громадськості вже давно крутились підозри, що Андрій Киця був людиною Ігоря Палиці, адже постійно заручався підтримкою депутатів-укропівців. На сьогодні ж він 100-відсотково прийняв політику «УКРОПу». Тим не менше, Андрію Киці прогнозують посаду директора 1-ї школи Луцька.

Андрій Киця

А от позиція Юрія Вербича по відношенню щодо роботи в команді «УКРОПу» – багатьом незрозуміла. Зокрема й через те, що він багато років пропрацював піч-о-пліч з Миколою Романюком починаючи ще в обкому комсомолу. Останнім часом, Юрій Вербич бідкався, що йому лишилось 2 роки до пенсії. Вочевидь після ротацій у міській раді – він не визначився з тим, де отримати цей стаж. Тому Юрій Вербич без докорів сумління лишився на своїй посаді потакати Ігорю Поліщуку, в обмін на 1000$ місячного утримання. Зрештою, зрозумівши, що більш досвідченого управлінця їм зараз не знайти – «укропівці» вирішили лишити його.

До слова, ще два дні тому говорили, що Вербича таки звільнять, а на його посаду призначать головного «укропівця» Волині В’ячеслава Рубльова. Напевно, Юрій Григорович знайшов аргументи, щоб його залишили в кріслі заступника.

Юрій Вербич

 

12 коментарів

 1. Лучанин сказав:

  Гниди як на підпір

 2. журналіст сказав:

  …. одна мерзота. Злодії всіх мастей, які сколотили своє бабло за рахунок певної індульгенції від місцевої хунти, дрібні кишенькові злодюжки, які не гребують нічим, місцева сволота, яка копійки не кине жебраку під церквою.

 3. Обуренько сказав:

  Полішук-мер,це ганьба для такого міста як Луцьк,і ще смішно.

 4. 123 сказав:

  Докотились…І це не тільки в Луцьку! Україна стогне від нинішніх керманичів! Сумно і страшно за майбутнє дітей…

 5. Роман сказав:

  Трагедія держави в тому, що ця (як тут пишуть) мерзота буде тягнути в політику своїх дітей і онуків, буде її приватизувати, бо це дуже прибуткова справа. Подивіться на підсвинка пустоцвіта, в якого вже немає жодної сорочки, щоб застебнути верхній гудзик. Він все передасть в спадщину своїм чадам.

 6. Волинь моя сказав:

  Чорті що а не матеріал 🙂

 7. Коля сказав:

  Скотини всі, і //хто продався і хто купляв. Всі ми рівні перед Богом, тож доведеться відповідати на страшнішому суді, ніж людський

 8. пето сказав:

  До чого сьогодні незадоволення депутатами,ми ж їх а саме пенсіонери продавшись за 100 грн дали ім золотий
  голос для того щоб нас грабували.В Польші існує перед виборами програма-забери у бабусі паспорт

 9. пето сказав:

  Щановні Лучани, які адекватно оцінюють сьогоднішню ситуацію в Україні,області,Луцьку.Громада повина пропонувати на посаду мера а нам пропонують кота в мішку. Будьмо гідними а не рабами і все плачемо,а що ми можемо зробити Почнему з того, що подаємо на розсуд розумних виборців кандидата на мера.

 10. пето сказав:

  Якщо викладенний матеріал правдивий на 50 відсотків -це також шок

 11. Бендерівець Патріот сказав:

  все очікували але не такого хамствата та зрадництва і продажності місцевих депутатів (гнпид) не можна було собі уявити . ЗРАДНИКИ ГОРІТИ ВАМ У ПЕКЛІ . !!! ГАНЬБА ГАНЬБА

 12. СТОП сказав:

  ВЕРБИЧ ТАКОЖ ПОЛЕТИТЬ НІХТО НЕ ЛЮБИТЬ ЗРАДНИКІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.