Сказали, хто здійснює охорону громадського порядку при ЗНО

У Луцьку 8 квітня вдруге відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання.

За словами завідувача центру зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень Алли Корнейко попередній етап 1 квітня пройшов доволі вдало.

Так, по області визначено 26 пунктів проведення ЗНО, а в Луцьку цього річ вони розмістились у 3, 10, 22, 23 та 24 школах. За словами Алли Корнейко цього річ на Волині не зафіксували жодного ексцесу під час проведення пробного оцінювання.

«Порядок забезпечували правоохоронні органи з якими укладено угоди. Ми працюємо напряму з поліцією, яка забезпечує громадський порядок під час проведення ЗНО. Вони спрацювали дуже добре, тому ніяких ексцесів не було. До нас не зверталась жодна з громадських організацій чи охоронних фірм, щодо забезпечення порядку під час проведення незалежного оцінювання», – відзначила завідувач центру зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у Волинській області Алла Корнейко.

Як відзначила вона у коментарі виданню, за процедурою ЗНО (пробного та основного) на пункти допускається лише персонал, інспектори, медики і самі учасники тестування.

«Ніяких інших структур і осіб на пунктах бути не може. Це все проходить через доручення голови обласної державної адміністрації і Володимир Гунчик доручав охорону громадського порядку головному управлінню національної поліції на Волині.  Під час проведення пробного ЗНО на території пунктів не було жодних сторонніх осіб та не залучались жодні громадські організації, оскільки їм не можна там знаходитись», – наголосила Алла Корнейко.

Також завідувача центру зовнішнього незалежного оцінювання зазначила, що під час проведення основного незалежного оцінювання буде задіяно служби спецзв’язку та поліцію охорони, які здійснюватимуть доставку та охорону пакетів з документами для ЗНО. Окрім цього, останні 4 роки перед тестуванням учасники проходять метало детектори на предмет виявлення у них телефонів чи інших пристроїв передачі інформації.

«Безпосередньо на пункті ЗНО буде постійно присутній співробітник поліції охорони, який здійснюватиме нагляд за громадським порядком», – запевнила Алла Корнейко.

 

Залишити відповідь