Лучан запрошують на побачення заради благодійності

У Луцьку відбудуться благодійні швидкі побачення.

Про це інформують організатори Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця».

5 квітня в рамках акції «Я хочу бачити життя» проведуть швидкі побачення для всіх охочих. Участь у дійстві коштує 30 гривень, усі виручені гроші передадуть на обладнання для дітей з вадами зору у Волинську обласну дитячу лікарню.

«ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ:

 1. Кожен отримує картку з номером та аркуш для нотаток, після чого займає столик із відповідним номером.
  2. За сигналом ведучого розпочинається спілкування, яке триває 5 хвилин. Хлопці почергово переходять від однієї учасниці до наступної, аби поспілкуватися з кожною.
  3. На 4 хвилині учасників повідомляють, що час добігає кінця, аби вони мали змогу занотувати інформацію про співрозмовника, яка допоможе їм пізніше зробити вибір.
  4. На 5 хвилині лунає сигнал, про завершення часу. Хлопці переходять до сусіднього столика (за годинниковою стрілкою), і знову розпочинається спілкування.
  5. Порозмовлявши з усіма, кожен учасник обирає трьох, які найбільше сподобалися і з якими він/вона хоче продовжити спілкування. Голосування анонімне, результати опрацьовують та оголошують організатори.
  6. Якщо симпатії учасників співпали, вони отримують контакти (номери мобільного телефону) один одного», – йдеться у повідомленні.

Щоб взяти участь у швидких побаченнях, потрібно зареєструватися онлайн.

Залишити відповідь