Волинська фірма оскандалилася через рейдерство в Рівному

Волинська охоронна фірма взяла участь у рейдерському захопленні офісного центру у Рівному. Зокрема, співробітники охоронної фірми ТОВ «Щит Пульт» з 21 березня взяли під контроль адмінбудівлю, де розташована низка фірм. Працівників офісного центру не допускають до їхніх робочих місць без підписання незрозумілих договорів.

Як нам вдалось з’ясувати, приміщення адмінбудинку загальною площею 1512 кв.м. у листопаді 2014 року викупив такий собі Андрій Федорчук. Вже за півтора місяці він передав частину приміщення у строкове платне користування товариству «Приват Євробуд». Також, договором визначено строк оренди – 1090 днів, який обчислюється з дати підписання акту прийому-передачі (1 січня 2015 року). Тож дата закінчення довгору – 25 грудня 2017 року. У жовтні 2016 року, між ними також було укладено додаткову угоду, де чітко прописано, що орендована площа становить 1396 кв.м. Саме цю площу ТОВ «Приват Євробуд» передало в суборенду кільком фірмам. Тут вони розмістили свої офіси і справно вели господарську діяльність… допоки 21 березня їх просто не допустили до робочих місць.

«З 9 години ранку 21 березня 2017 року дана будівля була захоплена працівниками охоронної фірми ТОВ «Щит Пульт», які повідомили, що будуть здійснювати охорону даного об’єкту за вказівкою представників ТОВ «Рівнеагробуд». Підприємством, яке невідоме жодним особам та з якими не існувало жодних договірних відносин», – йдеться у поясненнях власників фірм, які орендували тут офіси.

Виявилось, зо ТОВ «Рівнеагробуд» є довіреною особою нового власника будівлі. Попри будь-які пояснення, співробітники охоронної фірми ТОВ «Щит Пульт» не пускають суборендарів у свої офіси та не дають доступу до особистих речей. Більше того, вони змушують їх укласти нові договори оренди нібито з новим власником, та ще й сплатити аванс орендної плати.

Будівля

В той же час, у людей наявні діючі договори суборенди і вже сплачено орендну плату наперед.

Тож, підприємці вже звернулись до Рівненського відділу поліції ГУНП по факту перешкоджання здійсненню законної господарської діяльності. Наразі почалось розслідування і відомості вже внесено до єдиного реєстру кримінальних проваджень за ознаками злочину передбаченого ст..206 ККУ.

«Вважаю, що так звані нові власники, яким допомагає охоронна фірма ТОВ «Щит Пульт» займаються самоуправством, адже примушують укласти нові договори, коли законодавство цього не вимагає. Ст.. 770 ЦКУ встановлює, що у разі зміни власника до нього переходять права та обов’язки попереднього наймодавця. Перехід права власності на орендоване майно не є підставою для зміни умов або розірвання чи припинення договору оренди, а тому він зберігає свою чинність і для нового власника», – йдеться у зверненні підприємців-суборендарів.

Тож згідно законодавства, новий власник повинен виконувати умови до закінчення строку дії договору, або ж до його припинення.

Виявилось, що між колишніми власниками тривають судові спори щодо цього об’єкту майна, які тривають паралельно з арештами нерухомого майна… Варто зауважити, що право власності на адмінбудівлю було зареєстроване спочатку на Рівненську обласну асоціацію по сільському будівництву «Рівнеагробуд». За дивним збігом обставин, учасником асоціації, та активним її членом є «ЖБК Рівбуд», яке фактично належить одіозному рівненському депутату міськради Василю Немешу. Він неодноразово фігурував у багатьох скандалах. Зокрема, участю у перестрілці з поліцейськими у місті Рівне. Не менш скандальним виявилось і незаконне будівництво, яке здійснювала його офшорна компанія «Білдінг енд файненс ЛТД» (зареєстрована у Сполученому Королівстві Великобританії та Північної Ірландії). Зокрема, це підприємство по акту прийому-передачі та оцінки активів передало об’єкт нерухомості «Рівнеагробуду».

Варто відзначити, що попередньо спірне нерухоме майно вже намагались захопити і Василь Немеш був особисто присутній під час конфлікту. Стає очевидним, що він наразі не хоче фігурувати у черговому скандалі з рейдерським захопленням, тож майно перереєстрували у власність іноземній компанії.

І тут, Василь Немеш вирішив заручитись підтримкою силової організації – охоронної фірми «ТОВ «Щит Пульт». Виявилось, що ця фірма – з волинською пропискою. Товариство зареєстроване за адресою пр..Дорожній, 4. А власником є Шишко Петро Петрович. До слова, йому також належить ще одна охоронна фірма – ТОВ «Щит Волинь», однак юридичним власником є Тетяна Березна. Варто зауважити, що обидві фірми також реєстровані у Луцьку за ще однією адресою – вул.. Дубнівська, 15.

Тож, як не крути, а до рейдерського захоплення офісного приміщення у центрі міста Рівне причетні охоронці волинської фірми «Щит Пульт», яка належить лучанину Петру Шишко. Що його пов’язує з одіозним рівненським депутатом-рейдером – не відомо. Тому останнє слово – за Фемідою, яка розсудить хто вправі керувати адмінбудівлею і виселяти орендарів.

 

Петро Шишко

Петро Шишко

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

12 коментарів

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією

Він і його команда опозорений.нема на н х суду

Ця гідота шишко ще отримає по пиці за свої махінації.мілеонером хоче стати

Приберіть фейс цієї гидоти. Від шишка верне на блювотину.

Шишко отримає все що заслуговує і це тільки початок .Шахрай гандон.

То не шишко а бидло а з ним ж ще його вірний слуга кубай і.с.захотіли слави

А щось його друг Бойко не вилазить. Замовк, гандон, злодюга і брехун. Боїться народної помсти. А цей ще й щетину завів. На свиню немиту схожий.

А що Толя Сковера вже охоронник Шишка? Цікаві хлопчики.

СПРАВЕДЛИВИЙ

нІ В ЯКОМУ РАЗІ, ПРОСТО ДАВНЯ ФОТО ВІД ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ, ВІН ТЕРПІТИ ТАКИХ ЯК ШИШКО, ЯКИЙ ЩЕ ТОДІ ПРОСЛАВИВСЯ СВОЇМИ ЗАКАЗАМИ!

Шишко знову виліз як вуж, як слизький червяк. Це той, хто хотів підімяти під себе лісові ресурси. Піська коротка. Затих, але знову вилазить, мразюка.

Білозір Наталя

бумеранг завжди повертається .От і повернувся для хорошого деректором охорони щит Волинь.

Таких багато

Шишко- це псевдопатріот та шахрай