Луцьк: відзначили третю річницю створення НацГвардії

У Луцьку відбулися урочистості з нагоди третьої річниці створення Національної гвардії України.

Привітати зі святом військовослужбовців частини 1141 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України 24 березня прибули представники обласної влади, правоохоронних органів та духовенства. Від Луцької міської ради нацгвардійців привітав заступник міського голови Андрій Киця, – повідомляють у прес-службі міської ради.

Вітаючи зі святом присутніх, Андрій Киця зазначив: «На перший погляд, три роки – термін не великий, але ми знаємо, що створення Національної гвардії України співпало з початком неоголошеної війни. І дуже багато ваших побратимів виконувало і сьогодні виконують свій обов’язок у зоні бойових дій. Але я переконаний, що ми скоро переможемо. Хочу побажати, щоб ви завжди порох тримали сухим, були впевненими у своїх силах, разом ми переможемо ворога, який сьогодні став супроти нас».

На завершення заступник міського голови побажав усім міцного здоров’я, щастя, добробуту у родинах, миру в Україні та нагородив Почесною грамотою міського голови старшого сержанта Стасюка Сергія Дмитровича, заступника командира 1-го взводу – командира 1-го відділення стрілецької роти військової частини 1141 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, а також з нагоди 3-ї річниці створення Національної гвардії України.

Подяку міського голови Андрій Киця вручив прапорщику Олійчуку Федору Васильовичу, начальнику варти стрілецької роти військової частини 1141 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України за високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків, а також з нагоди 3-ї річниці створення Національної гвардії України.

На завершення духовий оркестр військової частини № 1141 Національної гвардії України влаштував показовий виступ.

Залишити відповідь