Волинський суддя потрапив у Вищу раду правосуддя

Суддя Апеляційного суду Волинської області Андрій Овсієнко ввійде до складу Вищої ради правосуддя.

Про це повідомляє ВолиньPost hromadske.ua

Овсієнко за даними «Чесно», закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого в 2000 році. Почав кар’єру судді в 2005 році в Турійському районному суді Волинської області. Працює на посаді судді Апеляційного суду Волинської області з 2010 року.

Відповідно до декларації родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки: дружина – Оксана Овсієнко, адвокат, має право на адвокатську діяльність з 2009 року; брат – Сергій Овсієнко, адвокат, має право на адвокатську діяльність з 2009 року; брат дружини – Олександр Білоіваненко, Начальник відділу оперативних заходів Управління внутрішньої безпеки Державної фіскальної служби у Волинській області.

Зазначимо, що вчора делегати з’їзду суддів обрали Худика Миколу Павловича та Шапрана Віктора Валентиновича членам Вищої ради правосуддя.

Всі четверо новообраних членів Вищої ради правосуддя прийняли присягу. Після цього вони не мають права здійснювати судочинство і вже від завтра розпочнуть виконання нових обов’язків.

Зараз Вища рада правосуддя складається з 19 чоловік. З’їзд має обрати ще двох суддів до Вищої ради правосуддя.
Вища рада правосуддя подає кандидатури на посади суддів, звільняє суддів та надає дозволи на притягнення їх до відповідальності.

Залишити відповідь