Ковель: біля ветсанзаводу зводять блокпост

Активісти будують блокпост біля ковельського ветсанзаводу.

Про це інфрмують у «Національному Корпусі. Ковель» у Facebook.

Члени політичної партії «Національний Корпус. Ковель» почали будувати блокпост близько 11:00. Згодом вони поставили два намети, зробили коридор із сотні шин, поставили рукомийники, журнал обліку чергувань та встановили бетонні блоки таким на дорозі, яка веде до пункту пропуску.

Нагадаємо, що ковельчани другий тиждень перекривають дорогу до заводу, щоб на підприємство не потрапила жодна вантажівка із сировиною. Місцеві мешканці обурені тим, що тут переробляють лише частину привезених відходів, а решту – закопують у ями, що призводить до забруднення ґрунту і води.

Окрім того, Державна екологічна інспекція у Волинській області перевірила Ковельську філію ДП «Укрветсанзавод» і виявила забруднення прилеглої до підприємства території, внаслідок скиду неочищених стічних вод з площадки для прийому відходів забою тварин. Загалом сума збитків, завданих державі, складає 829 651,89 гривень.

 

Місцеві громадські активісти, волонтери, учасники Революції Гідності та ветерани АТО оголосили головні вимоги, які озвучать 23 березня, на позачерговій сесії міської ради.

Серед них:
1. Зупинити постачання сировини.
2. Ліквідувати скотомогильники.
3. Утилізувати всю наявну сировину.
4. Розробити проект нового заводу,з дотриманням усіх правових та ветермнарно-санітарних норм.

Прртестувальники обіцяють, що блокуватимуть підприємство, до того часу, поки не отримають гарантій щодо дотримання вимог.

Залишити відповідь