Волинським ветеринарам «бракнуло» 1,5 мільйона на зарплату

Із бюджету Волинської області на заробітну плату протягом січня-березня для працівників галузі ветеринарії передбачили 4,5 мільйони гривень при необхідності 6. Тож деякі працівники змушені йти у відпустку за власний кошт.

Про це 20 березня під час засідання комісії з питань бюджету, фінансів та ціноутворенння Волинської обласної ради повідомив керівник Головного управління ветеринарної медицини у Волинській області Богдан Лозинський.

Під час обговорень змін до бюджету депутати обговорювали можливість виділення на 2 квартал ще 4,5 мільйона гривень для виплати зарплат ветеринарам. Проте Лозинський зауважив, що вже за перший квартал є проблема недофінансування 1,5 мільйона гривень. За його словами, зараз у ветлікарнях та лабораторіях працює 600 осіб, ще 150 є ветеринарними інспекторами.

Головний ветеринар області зауважив, що така ситуація – найгірша в Україні. Адже згідно із статистикою, в інших областях галузь фінансують якщо не в повному об’ємі, то в набагато більшій кількості передбачають кошти. Він додав, що людей мусять відправляти у відпустки за власний кошт. Якщо ж на другий квартал теж «недовиділять» грошей, то це аж ніяк не сприятиме покращенню ситуації.

Залишити відповідь