Ківерці: студентам розповіли про Конституцію

У Ківерцях студенти та учні шкіл дізналися, навіщо знати Конституцію України.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав громадський активіст Руслан Теліпський.

Нещодвно у місцевому медичному коледжі відбулася чергова лекція на тему «Суть Конституції та її роль в повсякденному житті». Це заключний етап заходів на Волині, які відбувались упродовж місяця ще у Луцьку, Володимирі-Волинському, Ковелі та Ратному.

Захід організовує Міжнародний центр перспективних досліджень за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Використання світового експертного досвіду та проведення публічних консультацій в процесі внесення змін до Конституції України».

Лекції підготували регіональний представник Міжнародного центру перспективних досліджень на Волині, волонтер і керівник громадської організації «Так Треба» Руслан Теліпський, а допомагали йому в цьому народний депутат І-го скликання, який і створював Конституцію України Андрій Бондарчук та інспектор Управління патрульної поліції у Луцьку, лейтенант поліції Дмитро Слабенко.

Учасників заходу познайомили з особливостями Конституції, її основними функціями та як правильно розбудовувати конституційний процес і долучатись до її створення.

Слухачам роздали додаткові матеріали – це новий примірник Конституції України та посібник з участі громадян у конституційному процесі.

«При бажанні ми зможемо переслати у будь-який куточок нашої області у бібліотеки ваших шкіл, коледжів, інститутів, факультетів та університетів для підвищення рівня обізнаності учнів та студентства у своїх навчальних закладах щодо прав та обов’язків громадян. Прохання звертатись до регіонального представника МЦПД на Волині Руслана Теліпського у приват на ФБ, або за тел.: 0992294100; 0679794100», – йдеться у повідомленні.

Залишити відповідь