У Луцьку просять присвятити один день прибиранню міста

На сайті Єдиної системи петицій з’явилося прохання запровадити на офіційному рівні день генерального прибирання Луцька.

Відповідну пропозицію у розділі «Благоустрій та будівництво» опублікував Андрій Лазарев.

За його словами, кожного року, на початку весни, як тільки зійдуть сніги, Луцьк стикається з проблемою сміття в місті. Мовляв, комунальні служби, при всьому їхньому бажанні, з цією проблемою впоратися не можуть.

«В Луцьку час від часу організовуються окремі осередки прибирання, в яких беруть участь окремі активісти, учні, студенти, проте якогось глобального, всезагального рівня воно не набуло.

Пропоную Луцькій міській раді винести питання щодо введення офіційного дня/днів загальноміського прибирання сміття. Підключити школи, інститути, університети, приватні та державні установи. Кожен будинок, магазин і т.д. повинен в цей день здійснити прибирання своєї території, міста вцілому. Як варіант розділити місто на сектори та назначити відповідальних за ці сектори, забезпечити кожен сектор інвентарем , але це на розгляд міської ради», – йдеться у петиції.

Вона повинна набрати 300 голосів за 11 днів, щоб її розглянули у міській раді. Наразі її підтримали підписали 80 людей. Проголосувати за ініціативу можна тут.

Залишити відповідь