Ківерці: поліція обіцяє «не заминати» справу колеги-порушника

Керівника сектору груп реагування патрульної поліції Ківерцівського райвідділу поліції Віталія Алексюка, який п’яним втікав за кермом автівки, та дільничу Юлію Романюк, яка перебувала разом з ним в авто, звільнять із правоохоронних органів до кінця тижня.

Про це стало відомо 13 березня під час зустрічі активістів «Самооборони Волині», «Самооборони Рожища», «Автомайдану України» з керівництвом Ківерцівського райвідділу поліції та заступником начальника ГУ НП Волинської області Сергієм Козаком.

Нагадаємо, що у ніч на 11 березня самооборонівці спільно з патрульними поліцейськими Луцька затримали Віталія Алексюка, який їхав п’яним за кермом автомобіля «Міцубіші» на німецькій реєстрації. Активісти переслідували авто з нетверезим правоохоронцем за маршрутом Луцьк-Ківерці-Піддубці-Луцьк.

Активісти прибули до відділку аби передати звернення, у якому вимагають відкрити кримінальне провадження та якнайшвидше передати його розгляд до суду, провести службове розслідування. Окрім того, активісти просять оприлюднити на сайті обласного головного управління оприлюднити список осіб, які й проведуть розслідування, аби мати змогу їх проконтролювати. Просять також змінити Алексюка та Романюк без права поновлення.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: ЗАЯВА «САМООБОРОНИ ВОЛИНІ» ЩОДО ПОГОНІ ЗА П’ЯНИМ КІВЕРЦІВСЬКИМ ПОЛІЦЕЙСЬКИМ

Начальник райвідділу повідомив, що дійсно прибував на місце події. Але це було аж ніяк не для того, аби «залагодити» ситуацію, як про це написали ЗМІ. Це він вчинив згідно внутрішніх наказів МВС та Нацполіції. Мовляв, керівник має виїжджати на місце події стосовно будь-кого з особового складу. Тож він наголосив, що не втручався у процес, а був лише спостерігачем, адже сам зацікавлений в об’єктивності процесу. Ба більше – він попросив усіх своїх підлеглих вийти за межі огородженої патрульними зони.
Натомість активісти акцентували увагу на тому, що співробітники Алексюка не повідомили його особу коли він та дільнича назвалися вигаданими іменами.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: ОПУБЛІКУВАЛИ ВІДЕО ПОГОНІ ЗА П’ЯНИМ ПОЛІЦЕЙСЬКИМ НАЧАЛЬНИКОМ НА ВОЛИНІ

Сергій Козак зазначив, що Алексюк не є заступником керівника райвідділу, як повідомлялося раніше. Мовляв, він дійсно був заступником керівника, але ще у 2012 році. Відтоді стосунку до керівних посад він не має. Також заступник начальника ГУ НП повідомив, що ведеться службове розслідування, а механізм щодо звільнення цих двох осіб запущено ще у суботу, не дочекавшись рішень прокуратури. Дії Алексюка він назвав дискредитуючими, а Романюк мала припинити правопорушення колеги.

Тож проведуть службове розслідування, та «до п’ятниці» обох поліцейських звільнять. Проте заступник керівника райвідділу Микола Цисюк повідомив згодом, що Алексюк на лікарняному.

Зрештою, після годинної бесіди правоохоронці зазначили, що не збираються нікого «покривати». Навпаки – порушників звільнять не за власним бажанням, «як це іноді буває». Активісти ж зауважили, що не мають на меті вступати в конфронтацію із поліцейськими, а готові продовжувати допомагати. Проте вимагають належного покарання для порушників та оцінки їхніх дій.

 

 

1 коментар

  1. Справедливий сказав:

    Цікаво. Яким чином вона мала припинити правопорушення на швидкості 150 км. І більше, в той час коли усне зауваження і неодноразові вимоги про зупинку т/з ігнорувались правопорушником.

Залишити відповідь