Луцькраду назвали «кишеньковою» та запропонували йти на перевибори

Засідання позачергової 19-ї сесії так і не розпочалося.

Депутати від «УКРОПу», «Батьківщини» та «Солідарності» знову саботували проведення пленарного засідання.

В той же час, голова фракції «УКРОП» у міській раді Ігор Поліщук з самісінького ранку був присутній у приміщенні міськради і чемно сидів у фойє перед сесійною залою. Однак навіть після перерви він не спромігся зареєструватись та зібрати свою фракцію для роботи на сесії.

«Шановний Ігор Ігорович, ви голова фракції, вам лучани довірили 15 місць у міській раді. Прошу вас зайти у сесійну залу і почати роботу», – закликала Ігоря Поліщука секретар Луцькради Юлія Вусенко.

Зрозумівши, що депутати так і не зберуться на засідання, Юлія Вусенко запросила голів фракцій на погоджувальну раду з приводу того, що тут відбувається.

«Відповідно до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» у разі неявки на сесію, депутат повинен повідомити про причину своєї відсутності. Жодних повідомлень про це ні в секретаріат ні мені особисто, як секретарю – не надходило. Фізично перебуваючи в залі депутат не може заявляти що він в даний момент не виконує свої повноваження депутата. Депутати вступають у свої повноваження з дати відкриття сесії з моменту оголошення результатів виборів до завершення каденції або до дострокового припинення», – заявила Юлія Вусенко.

Вона переконана, що депутати так чинять свідомо і пообіцяла оприлюднити увесь список обранців, які саботували проведення сесії. Головний радикал фракції Сергій Була запропонував зустрітися з головами фракцій і приступити до розгляду хоча б земельних питань. В той же час Микола Яручик заявив, що прийшов проголосувати за рішення про дострокове припинення повноважень міського голови і відстоювати інтереси своїх виборців.

«Усе це мене наводить на висновки, що рада є недієздатна і можливо варто всім піти на перевибори. Або перезавантаження, або приходимо і працюємо далі. Ми в патовій ситуації, як сказав сьогодні мій колега Артем Запотоцький», – заявив Микола Яручик.

У таких гострих критичних висловлювання Миколу Яручика підтримав його  колега-депутат Микола Собуцький, який назвав раду «кишеньковою». «Це їм прийшла вказівка від папіка, нам треба перевибори і хай люди знову голосують і бачать хто і як працює, а не за гречку, як на минулих виборах», – сказав Собуцький.

Зрештою, Юлія Вусенко оголосила, що проведення пленарного засідання перенесено, про час та місце буде повідомлено згодом. Тим часом, Ігор Поліщук продовжив відпочивати у фойє перед сесійною залою у колі колег по фракції та представників ГФ «Варта порядку».

Залишити відповідь