Ультрас «Волині» об’єднуються у громадську організацію

У Луцьку ультраси, які підтримують футбольний клуб «Волинь», створили громадську організацію «Червоно-білі». Метою організації стане популяризація фанатського руху та покращення його якості, а також розширення доступу до фан-зони та спілкування із громадськістю.

Про це розповіли під час прес-конференції.

«Ми переходимо із вулиці на більш офіційний рівень», – зауважив лідер ультрас «Волині» Тарас Третяк. Він є одним із чотирьох співзасновників організації. До «Червоно-білих» увійшли вболівальники, які вже по кілька років відвідують сектор та підтримують команду. Тож організацію створили, аби розвіяти негативне амплуа ультрасів. Окрім того, організовуватимуть доїзд до матчів, реалізовуватимуть квитки у фан зону та навіть займуться соціальною роботою. Фанати кажуть, що вже проводили зустрічі із дітьми-сиротами та організовували екскурсію, тож планують і надалі плідно працювати у цьому напрямку.

Організацію поділять на декілька департаментів – піар, який відповідатиме за рекламу; ультрас, який організовуватиме виїзди та атрибутику, та спортивно-дозвільний департамент. Діятиме й сторінка організації у соцмережах, де можна буде почерпнути інформацію про їх роботу.

Логотипом громадської організації стали букви ЧБ у червоно-білому варіанті, які розміщуватимуть на білому чи чорному тлі. Представники громадської організації навіть розробили особливий дизайн квитків на сектор №17 – перші такі квитки розробили для матчу із шахтарем, який відбудеться 5 березня.

1 коментар

  1. Fuhrer сказав:

    А это хорошая новость

Залишити відповідь