Сказали, коли зустрінуть загиблого волинянина

Тіло Сергія Мокренка привезуть до Луцька завтра, 2 березня.

О 6:00 ранку привезуть тіло воїна до Луцька, де й відбудеться панахида, – повідомляє Кордон.

Жителів Любомльського району, які хочуть вшанувати світлу пам’ять солдата, спілка атовців району просить зібратись орієнтовно о 13:00 у Любомлі.

У проміжку від дороги державного значення (вулиці Володимирської) по вулиці 1-го Травня до Центральної площі міста створюватиметься живий ланцюг проведення в останню путь Героя.

«На автотрасі Ковель – Ягодин у районі «Машівського бору» нас зустрічатиме автоколона, від початку вулиці Володимирської – живий ланцюг, через який проведемо Героя по вулиці 1 Травня до Центральної площі (там, де проводили обливання на підтримку бійців АТО). Священики з Любомльського і Шацького районів відслужать литію. Опісля відбудеться прощання. Слово матимуть побратими Сергія, вони згадають, яким був «Крук».

Далі колона вирушить до Шацька, де Сергій переночує останній раз у рідному домі. У п’ятницю, 3 березня, об 11:00 на Центральній площі селища біля пам’ятника Шевченка відбудеться останнє прощання з Героєм. Усіх небайдужих просимо долучитися до гідного вшанування Сергія Мокренка».

Хто має змогу поїхати на зустріч загиблого у Луцьк, або з приводу інших питань, телефонуйте: 097-9742959 (Андрій Дем’янчук). Прохання брати з собою свічки, лампадки, квіти, прапори», – цитує очільника волонтерів Любомльщини Андрія Дем’янчука Район.Любомль.

Залишити відповідь