Роман Романюк прокоментував заяву депутата Луцькради Наталії Бунди

Очільник Волинської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Роман Романюк прокоментував заяву депутата Луцькради Наталії Бунди щодо несправедливого ставлення до її колег-депутатів.

За словами Романюка, партія має безпосереднє відношення до ситуації, адже депутати пройшли до міської ради саме під її покровом.

Романюк пригадав, що у дописі Бунда не поділяла позиції Волинської обласної організації партії «Солідарність» щодо колег Олександра Козлюка та Андрія Авраменка. Мовляв, депутати не радили інтересів виборців. «Вони йшли на місцеві вибори у 2015 році у команді покійного міського голови Романюка М.Я., бренд якого (а не партії) як справжнього господарника та міського голови, користувався підтримкою та авторитетом серед лучан, став запорукою успіху «Солідарності» у Луцькій міській раді», – писало у дописі. Натомість Романюк зауважив, що заява Бунди звучить дещо емоційно, із позиції захисту «колег-друзів». Проте депутати пройшли у міську раду за списками Блоку Петра Порошенка.

«Відкриваємо закон і читаємо: депутат Луцької міської ради міг ставати лише з списками тієї чи іншої політичної сили. Зокрема Бунда Наталя стала депутатом Луцької міської ради за списками партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» і саме процедура відкликання із депутатства передбачає останнім пунктом рішення вищим керівним органом партії про відкликання депутата», – прокоментував Романюк. Тому саме партія має стосунок та вплив на ситуацію.

«Якщо комусь хочеться піти у «вільне плавання», то я лише закликаю до честі і моралі перед собою, колегами та знову ж таки перед лучанами», – підсумував Романюк.

Залишити відповідь