Євросоюз дасть 300 тисяч євро на волинські профтехучилища

Волинські профтехучилища отримають понад 300 тисяч євро на зміцнення матеріальної бази від Євросоюзу.

Про це інформує Волинська правда.

Начальник управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА Людмила Плахотна під час розширеної наради керівників професійно-технічних навчальних закладів розповіла, що професійно-технічна освіта Волині має унікальну можливість бути активним учасником 6 міжнародних проектів з налагодження соціального діалогу у сфері ринку праці, покращення професійної підготовки та профорієнтаційної роботи.

Зокрема, у рамках реалізації міжнародного проекту Європейського Союзу «Покращення системи підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону» уже виконано дослідження стану ринку праці в Рівненській та Волинській областях; проведено 5 тренінгів для викладачів економіки та заступників з виховної роботи та 8 семінарів із найбільш масових для обох областей професій.

Крім того, Людмила Плахотна наголошує, що на зміцнення матеріально-технічної бази ПТНЗ Проектом передбачені кошти в сумі 624 тисяч євро, тобто по 312 тисяч на Рівненську та Волинську області.

Фінансове забезпечення проекту також передбачає кошти Європейського Союзу – 201, 9 тисяч євро та кошти обласного бюджету – 110,1 тисяч євро. За ці фінанси будуть обладнані майстерні з професій: Верстатник деревообробних верстатів у Луцькому ВПУ будівництва та архітектури та Маневицькому професійному ліцеї; Електрогазозварник – у Камінь-Каширському ВПУ; Слюсар з ремонту автомобілів – Ковельському профліцеї; Кравець – Луцькому центрі ПТО; Тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва – Колківському ВПУ.

Залишити відповідь