Сім’ї волинських бійців запрошують на реабілітацію

5 подружніх пар волинських військовослужбовців пройшли психологічну реабілітацію у Гошівському монастирі на Франківщині.

Про це інформують організатори поїздки волонтерський рух «Мeцeнaти для сoлдaтa».

Сім’ї військовослужбовців з Волині запросили священики Української греко-католицької церкви.

Реабілітація тривала з 20 по 26 лютого у реколекційному домі сестер Пресвятої Родини.

«Окрема подяка і ПортCity Lutsk, що відгукнулись на наше прохання і знайшли кошти та водіїв, щоб відвезти і привезти наші сім’ї на 2-х своїх автомобілях.

Всі бійці та їхні дружини у захваті! Більше того – вони були приємно вражені відкритістю та доступністю отців, їх позитивом, незвичною службою Божою. А найголовніше, що отці гарні психологи та легко розповідали про різні духовні та сімейні моменти на групових посиденьках і зуміли згуртувати над внутрішніми проблемами у сім’ї і допомогли знайти виходи у різних життєвих рутинах! Те ж і стосується самого монастиря – де вони себе легко почували поміж монахинями, які вразили їх своєю кухнею та смаколиками!» – йдеться у повідомленні волонтера Руслана Теліпського.

До слова, активісти запрошують учасників АТО з Волині разом зі своїми сім’ями взяти участь у тижневій духовно-психологічній реабілітації. Заїзд №2 відбудеться з 6 по 12 березня.

«При гострій потребі у якості винятку ми можемо виділити місця і взяти також кількох хлопців і без дружин!» – наголошує волонтер.

У програмі: відвідання служби Божої, робота із психологами та капеланами, відпочинкові та екскурсійні поїздки, смачна кухня, перегляд фільмів, басейн, масажі, концерти, майстер-класи, спортивні ігри, тощо.

Звертатися можна за телефонами до четверга, 2 березня: +38 099 750 85 38, +38 067 948 14 50 – Наталія.

 

Залишити відповідь