Луцьк: батьки просять терміново добудувати 13-ту школу

На сайті Єдиної системи петицій з’явилося прохання добудувати Луцьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 13 Луцької міської ради.

Відповідну петиція у розділі «Освіта» опублікувала Наталія Сливка.

Так, батьки школярів, які навчаються у цьому закладі, просять терміново добудувати частину школи, у якій має бути спортивний та актовий зали, їдальня, бібліотека, 12 класних кімнат та 4 спальних кімнати для школи І ступеня.

«На сьогодні ЛЗОШ №13, я якій навчається 515 учнів у дві зміни, повністю перевантажена, так як проектна потужність блоку класних приміщень корпусу №2 складає 300 учнів, а корпусу №1 – 60 учнів. Проте навчальний корпус №1, де навчаються учні 1-3 класів важко віднести до шкільних приміщень, згідно з технічним висновком (2016 рік) частина навчального блоку із дерев’яних конструкцій підлягає знесенню, приміщення спортивного залу визнане незадовільним.

Школярі змушені переходити з корпусу в корпус: у спортивний зал, у бібліотеку, у їдальню, яка знаходиться в зовсім окремому приміщенні, а для отримання медичної допомоги учні молодшої ланки мусять іти в корпус №2. Все це мало того, що створює великі незручності для школярів та педагогів, а й становить потенційну небезпеку для здоров’я учнів в осінньо-зимовий період. Ми з Вами живемо в 21 столітті, проте наші діти навчаються в такому приміщення школи (корпус №1), що на нього без сліз дивитися важко», – йдеться у зверненні.

І хоча до завершення збору підписів лишилося 11 днів, петиція уже набрала 388 голосів з необхідних 300. Тож її розглянуть у Луцькій міськраді.

Залишити відповідь