Луцьк: поліція закрила гральний заклад

У Луцьку правоохоронці викрили нелегальний гральний заклад.

Слідчі Луцького відділу поліції спільно зі співробітниками управління захисту економіки у Волинській області за процесуального керівництва місцевої прокуратури викрили заклад, який функціонував під виглядом інтерактивного клубу, в якому надавали послуги в сфері незаконного грального бізнесу, – повідомляють у прес-службі поліції Волині.

17 лютого слідчі Луцького відділу поліції спільно із працівниками УЗЕ у Волинській області за процесуального керівництва прокуратури провели санкціонований обшук у приміщенні закладу на проспекті Волі в Луцьку. Правоохоронці встановили, що заклад працював під виглядом інтерактивного клубу. В ньому всупереч Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні», надавались послуги у сфері грального бізнесу, шляхом доступу через мережу «Інтернет» до електронних (віртуальних) казино. Обов’язковою умовою була сплата гравцем готівкових коштів адміністратору закладу.

В результаті проведеного обшуку, поліцейські виявили та вилучили оргтехніку та майже 6 тисяч гривень. Вилучене буде направлено до Волинського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України для проведення відповідних експертних досліджень.

У рамках кримінального провадження, відкритого за частиною 1 статті 203-2 (Зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України, проводяться заходи, спрямовані на встановлення осіб, причетних до протиправної діяльності в сфері незаконного надання послуг грального бізнесу.

Залишити відповідь