Волинь: на екстремальні перегони зареєструвалася рекордна кількість команд

На Всеукраїнські зимові екстремальні туристичні змагання «Доброволець», які відбудуться у ці вихідні, зареєструвалася рекордна кількість учасників.

Про це ВАРу розповіла представниця оргкомітету Юлія Грищук.

Нагадаємо, «Доброволець» – перегони, учасники яких повинні за 24 години подолати у повному складі маршрут, відмітившись на контрольних пунктах. Змагання проводять у двох заліках: перший маршрут становить близько 80-100 кілометрів; другий – протяжністю близько 40-60 кілометрів.

За словами Юлії Грищук, цьогоріч на змагання зареєструвалися 67 команд з різних куточків України, зокрема, з Києва, Рівного, Львова, Білої Церкви, Тернополя, Чернігова, Черкас, Вараша, Бердичева, Костополя, Дубна, Острога, Кропивницького, Здолубнова. Найбільше представників з Волинської області.

«Цього року на Доброволець зареєструвалася рекордна кількість учасників. Це свідчить про те, що змагання набувають все більшої популярності і, що ми розвиваємося. Таким чином ми популяризуємо волинський край, наші пам’ятки, природні атракції», – розповіла активістка.

Змагання триватимуть у суботу та неділю, 25-26 лютого, на території Ківерцівського району та Рівненського району Рівненської області. Старт та фініш учасників відбудеться у селищі Цумань Ківерцівського району.

Залишити відповідь