Волинь: митники вилучили в іноземців тканини на 2 мільйони гривень

Волинські митники викрили незаконне переміщення тканин на суму понад 2 мільйони гривень.

Про це інформують у прес-службі Державної фіскальної служби України.

Так, нещодавно на митному посту «Доманово» Ратнівського району митники оглянули вантаж, який прямував з Болгарії на адресу білоруської компанії з місцем вивантаження в Польщі. Продавцем товару виступала компанія з Великобританії, перевізником – компанія з Республіки Молдова.

Згідно з документами у транспортному засобі перевозили товар «тканини, одяг, серветки, покривала, рушники тощо» (всього 34 найменування) вагою понад 17 тисяч кілограмів та вартістю 5 тисяч доларів.

Згідно з частиною 2 пункту 1 статті 191 Митного кодексу України, «перевізники зобов’язані під час прийняття товарів до перевезення перевіряти точність відомостей щодо кількості вантажних місць, їх маркування, номери, зовнішній стан товарів та їх пакування. У разі неможливості такої перевірки вносити відповідний запис до міжнародної автомобільної накладної (CMR)…». Проте, водій не вніс записи до CMR від 10 лютого.

Під час огляду митники виявили незаявлені в документах та незадекларовані у встановленому порядку тюль, кількістю 98 вантажних місць, вагою брутто близько 5 тисяч кілограмів, та трикотажну тканину, кількістю 3 вантажних місця, вагою брутто 211 кілограмів.

Тож на перевізника склали протокол про порушення митних правил за ознаками статті 472 Митного кодексу України, санкції якої передбачають накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості цих товарів з конфіскацією предметів правопорушення.

Товар вилучили на склад Волинської митниці. Попередня загальна вартість вилучених предметів правопорушення складає понад 2 мільйони гривень.

Залишити відповідь