Суд у справі ДТП на Дубнівській: допитують свідків

У Луцьку судять винуватця аварії, яка сталася на вулиці Дубнівській, внаслідок якої постраждав 16-річний юнак.

Про це інформує ВолиньPost.

Сьогодні, 20 лютого, Луцький міськрайонний суд заслухав свідків, про допит яких клопотав прокурор Олександр Кравчук.

Так, водій машини, яка внаслідок ДТП отримала механічні ушкодження з самого початку допиту заявив, що претензій до обвинуваченого Володимира Мігаса не має, позаяк той повністю відшкодував усі завдані збитки. Водночас свідок не бачив чи гальмував Мігас перед зіткненням та з якою швидкістю їхав. А про те, чи чув, що Мігас перед зіткненням збив 16-річного Владислава Андрушківа відповів неоднозначно – ніби й не знав нічого, а ніби й чув.

Другий свідок по справі – приватний підприємець розповіла, що того дня вона перебувала в перукарні, яка знаходиться поблизу «Луцькводоканалу». Коли жінка вийшла та сіла в автомобіль, то почула гучний звук і одразу ж вийшла з автівки.

«Я повернулась і побачила, як хлопчик летів у повітрі. Я одразу побігла до нього і почала викликати швидку. В другого хлопчика на той момент почалась сильна істерика, він кричав і плакав. Тоді я повернулась в напрямку перехрестя і побачила ще два зіткнення. Тоді я сказала диспетчеру швидкої, що треба буде мабуть більше карет»,- розповіла свідок.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО АВАРІЮ НА ДУБНІВСЬКІЙ

Працівник ліцею, в якому навчається Владислав Андрушків, розповіла, що саме проходила неподалік «Луцькводоканалу» і також стала свідком аварії.

Жінка розповіла, що Мігас навіть не намагався гальмувати, а погляд потерпілого Андрушківа пам’ятає й досі.

«Він дивився на мене такими мертвими очима. Цей погляд в мене перед очами стоїть і досі»,- розповіла жінка.

Та додала, що товариш Владислава, який разом із ним переходив дорогу отримав важке потрясіння і довго не міг опам’ятатись.

«Його також забирали в швидку, намагались заспокоїти. А коли його відпустили, то він ще намагався побігти до машин на перехрестя. Його ледь спіймали»,- резюмувала свідок.

Наразі заслуховування свідків триває.

Залишити відповідь