Луцьк: за 2 місяці 27 разів обшукували «гральні» заклади

У Луцьку протягом грудня- лютого правоохоронці провели 27 обшуків і закладах, де за попередніми даними, здійснюють незаконну ігрову діяльність.

Про це розповів керівник луцького відділу поліції Олег Кічук під час засідання комісії 20 лютого.

За його словами, у ході обшуків вилучили 195 системних блоків, 187 моніторів, телевізори, карти пам’яті та іншу техніку, із якою зараз працюють експерти. Проте вони лише дають висновок, чи встановлено там програмне забезпечення, яке дає можливість використовувати комп’ютери як ігрове обладнання. Натомість довести, хто є організатором, та те, що він отримує прибуток – надзвичайно складно.

Кічук зауважив, що є й інші проблеми – після обшуків заклади нібито перестають працювати, а насправді за декілька дні переїжджають в інші місця. Також правоохоронці у разі відмови орендаря приміщення можуть здійснити обшуки лише після отримання ухвали слідчого судді. Власники техніки подають до суду та згідно його рішень, отримують свою техніку назад.

Зрештою, протягом року у Луцьку нікого не притягнули до відповідальності за «гральний» бізнес, хоча в області, за словами Кічука, такі випадки є.

Залишити відповідь