Волинь: шахраю загрожує до 12 років в’язниці

27-річного мешканця Любомля звинувачують у шахрайстві та незаконному заволодінні автомобілем.

Про це інформують у прес-службі прокуратури області.

У лютому 2015 року молодик у Ковелі запевнив власника автомобіля «Тойота Кемрі», що збирається його купити, а виплачувати його вартість мав рівними частинами упродовж кількох місяців. Аферист віддав чоловікові 2 тисячі доларів, забрав машину та документи на неї і продав її іншій людині.

Невдовзі через незаконні дії нотаріуса, який посвідчив довіреність на право користуватися та розпоряджатися автомобілем за відсутності власника, підписи від імені якого поставила інша особа, авто перереєстрували на нового господаря. Законний власник автомобіля поніс збитки на суму понад 388 тисяч гривень.

Окрім того, у грудні минулого року спритник позичив у знайомої працівниці готелю у Ковелі її мобільний телефон, нібито щоб подзвонити дружині, проте не повернув його, а здав у ломбард.

Чоловіка обвинувачують у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 3 статті 289 та частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України. У разі доведення вини йому загрожує покарання до 12 років позбавлення волі.

Залишити відповідь