У Луцьку поліцейські розповіли, як працюватимуть на масових заходах

На Волині у дні вшанування Героїв Небесної сотні 18-20 лютого правоохоронці працюватимуть у звичному режимі, проте залучать 100% особового складу. Невелику кількість поліцейських відправлять до Києва для охорони громадської безпеки та порядку.

Про це повідомили під час прес-конференції 16 лютого.

Волинян під час проведення масових заходів просять бути спокійними. Зокрема, закликають дотримуватися закону, не приносити зброї чи вибухонебезпечних речовин у місця скупчення людей.

Заступник начальника Головного управління Національної поліції у Волинській області Сергій Козак, який проводив прес-конференцію із поліцейськими-атошниками, закликав своїх побратимів та тих, з ким спільно воювали на Сході, поводитися виважено.

«Ми з вами бачили смерть своїх товаришів. Це складно. Але ніхто не дав нам права відбирати ще чиєсь життя», – сказав Козак, пригадуючи вибух під Верховною Радою 31 серпня 2015 року. Тоді внаслідок спрацювання бойової гранати загинули 4 нацгвардійців. За словами правоохоронця, не можна допустити, щоб у мирних містах гинули люди.

Також заступник керівника волинських поліцейських попросив не проявляти агресії до правоохоронців та нацгвардійців на заходах, адже вони «такі самі люди і патріоти, як учасники акцій». Проте, дотримуючись закону, правоохоронці дотримувалися та будуть дотримуватись політичної нейтральності.

Опісля учасники прес-конференції, серед яких і працівники управління патрульної поліції та роти спеціального призначення «Світязь» поклали квіти до стели Героїв Небесної сотні та загиблих в АТО. Адже у дні вшанування правоохоронці будуть на службі.

Фото ГУНП у Волинській області

Залишити відповідь